Panic Küçükçekmece Korku Evi | Kaçış Merkezi

Panic Küçükçekmece Korku Evi

Panic Küçükçekmece Korku Evi

Panic Küçükçekmece Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Cennet mahallesi Ziya Gökalp caddesi no:39/c Küçükçekmece/İstanbul

Oyun Hakkında: Küçükçekmece Cennet mahallesinde hizmet veren korku evi Panic gerçek hayattan alınan hikayesiyle sizi korku dolu bir yolculuğa çıkartacak. Bu evde bir kız çocuğunun ürpertici hikayesiyle başbaşa kalacaksınız. Çıkmanız gereken süre 59 dakika. Ekibinizle başarılı bir takım oyunu sergilemelisiniz. En az 3 en fazla 9 kişilik ekiplerle bu korku evine katılabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Panic Küçükçekmece Korku Evi Fiyatları:

  • KİŞİ BAŞI 50 TL

 

Panic Küçükçekmece Korku Evi Tanıtım Videosu Bulunmamaktadır. Bu nedenle sizin için seçtiğimiz korku evi tanıtım videosunu izlemelisiniz.

KONUM BİLGİSİ

Oyunun nerede olduğunu görmek için haritaya bakabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Panic
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Arkadaşlarınızla eğlenceli bir aktivitenin kapılarını aramak mı istiyorsunuz ancak ne yapacağınıza hala karar veremediniz mi ? Sizlere korku evini mutlaka öneriyoruz. Korku evi nedir ? diye soracak olursanız kısaca bahsedelim. Korku evi kaçış oyunlarının bir türü olarak ortaya çıkan ve çılgınlarca eğlenebileceğiniz bir aktivitedir. Ekip arkadaşlarınızla özel olarak dizayn edilmiş bir eve giriyorsunuz. Ve size verilen süre bitene kadar bu evin içindeki gizemli olayları çözmeye ve kaçmaya çalışıyorsunuz. Adeta kendinizi bir korku filmi kahramanı hissettiren korku evleri size unutulmaz anlar da yaşattırıyor. Küçükçekmece korku evi Panic gerçek hayattan uyarlanmış hikayesiyle 59 dopdolu dakika geçirmenizi sağlayacak. En az 3 kişiyle girebileceğiniz bu korku evinden çıkmak için gerçek bir takım oyunu oynamalı ve soğukkanlı kalmalısınız.

Zamanın’da küçük bir kız çocuğu bulup ona bakmak yerine görmezden gelip bugüne kadar hayatınıza devam ettiniz fakat o kız çocuğu şu an büyüdü ve tekrardan sizin yardımınıza ihtiyacı var. Ya bu evde kıza yardım edip onun kurtarılmasını sağlayacaksınız ya da evin paranormal olayları içerisinde kaybolacak ve iliklerinize kadar korkacaksınız. Seçim sizin ve 59 dakikanız var. Süreyi idareli ve dikkatli kullanmalısınız. Ekip arkadaşlarınızla takım oyunu kurgularken doğru kararlar vermek en önemli etmenlerden birisidir. Küçükçekmece korku evi Panic geniş korku evi alanı, muhteşem bir zeka ile dizayn edilmiş dekor ve konsepti ile size daha önceden hiç yaşamadığınız bir eğlence ve deneyim sunuyor. Bu mekan içerisinde girdiğiniz her bölüm zekice kurgulanmış ve sizi zorlamak için özel sistemlerle dizayn edilmiş. Bu korku evinin gizemini çözmek hiç de kolay olmayacak.

Küçükçekmece korku evi olarak bilinen Panic korku evi için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yapmak isterseniz 0506 126 0009 numarasını arayabilir ya da üst kısımda yer alan “Online Rezervasyon” butonunu kullanarak talebinizi iletebilirsiniz. Rezervasyon talebi alınırken mutlaka isminizi ve katılacağınız saati belirtmelisiniz. Bu korku evinde maksimum 59 dakika kalabilirsiniz. Oyun sonrasında ise video kaydınızı alabilirsiniz. Korku evine girmek için bazı kurallar yer almaktadır, oyun ekibi seans öncesinde size bu kurallardan detaylıca bahsedecek ve oyunu başlatacaktır.

 

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

Korku Evi Özeti
product image
Korku Evi Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Oyu
5 based on 3 votes
Marka
Kaçış Merkezi
Korku Evi
Panic Küçükçekmece Korku Evi
Ücret
TRY 40
Ev Durumu
Available in Stock