Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi

Adres: Kutlubey Mahallesi, 1008. Sk. No:1, 32100 Merkez/Isparta Merkez/Isparta

Adres Tarifi: Kafeler Caddesi Vavin Giyim Üstü Beyazıt Kitap Evi Karşısı 1.Kat

Oyun Hakkında: Isparta Kafeler Caddesi’nde hizmet veren korku evi Ölüm İstasyonu ile korku evi deneyiminin tadına bakabileceksiniz. Korkutucu bir senaryo gerçekçi bir ev sizi bekliyor. Kendinizi adeta bir korku filminin başrol kahramanı gibi hissetmeye hazır olun.

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor.

Telefon: 0553 868 44 19

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce evden kaçış oyunu veya diğer adıyla Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Ölüm İstasyonu

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Isparta Korku Evi Ölüm İstasyonu yepyeni bir korku macerasını sizlere sunuyor.

Korku Evleri; 2013 yılından beri tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de oynamaya başlanan gerçek zamanlı olarak oynanan bir evden kaçış oyunu türüdür.  Zamanla kaçış oyunlarına çeşitli temalar eklenerek oynanmış ve korku teması olan ve şu anda da herkesin korku evi diye bildiği hali almıştır. Evden kaçış oyununun amacı 60 dakika içerisinde kapalı kaldığınız evden çıkmanızdır. Ama bu evler sandığınız gibi evlerden değil. Korku evlerin içerisi tamamen korku konseptine göre özel olarak dekorlar, şifreler ve bulmacalar ile hazırlanıp korku dolu sürprizlerle hazırlanıyorlar. Isparta korku evi Ölüm İstasyonu konsepti korkutucu anlar yaşamanıza neden olacak.

Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasını arayarak rezervasyon talebinizi iletebilir uygun saatler hakkında bilgi alabilirsiniz.

ok işaretiIsparta’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:0    Ortalama:0/5]