Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Kutlubey Mahallesi, 1008. Sk. No:1, 32100 Merkez/Isparta Merkez/Isparta

Adres Tarifi: Kafeler Caddesi Vavin Giyim Üstü Beyazıt Kitap Evi Karşısı 1.Kat

Oyun Hakkında: Isparta Kafeler Caddesi’nde hizmet veren korku evi Ölüm İstasyonu ile korku evi deneyiminin tadına bakabileceksiniz. Korkutucu bir senaryo gerçekçi bir ev sizi bekliyor. Kendinizi adeta bir korku filminin başrol kahramanı gibi hissetmeye hazır olun.

Telefon:

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor.

 

 

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce evden kaçış oyunu veya diğer adıyla Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Ölüm İstasyonu Isparta Korku Evi adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Ölüm İstasyonu

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Isparta Korku Evi Ölüm İstasyonu yepyeni bir korku macerasını sizlere sunuyor. Çok hareketli ve hararetli bir aktivite arıyorsanız doğru yere geldiniz. Ölüm İstasyonu’nda birden yerde sürünürken bir anda koşarken bulabileceksiniz. Sürekli efor sarf edeceğiniz bu korku evinde aynı zamanda eğlenceli de bir 60 dakika geçireceğinizi unutmayın. Kötülüklerin egemenliğinde bir evden bahsediyoruz. Bu evde yaşanılabilecek en büyük kötü olaylar yaşanıyor ve sizden bunu çözmeniz bekleniyor. Sadece gücünüzü, bedeninizi değil zihninizi de kullanarak başarılı bir sonuç alabileceksiniz. Oyunun sonuna kadar gelebilmek için Isparta korku evi Ölüm İstasyonu’na bir ekiple girmeniz gerekiyor. En az 2 en fazla 10 kişiyle bu eve girebilirsiniz. Bu korku evi kapılarını aralamak için en az 14 yaşında olmalısınız.

Korku Evleri; 2013 yılından beri tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de oynamaya başlanan gerçek zamanlı olarak oynanan bir evden kaçış oyunu türüdür.  Zamanla kaçış oyunlarına çeşitli temalar eklenerek oynanmış ve korku teması olan ve şu anda da herkesin korku evi diye bildiği hali almıştır. Evden kaçış oyununun amacı 60 dakika içerisinde kapalı kaldığınız evden çıkmanızdır. Ama bu evler sandığınız gibi evlerden değil. Korku evi mekanlarının içerisi tamamen korku konseptine göre özel olarak dekorlar, şifreler ve bulmacalar ile hazırlanıp korku dolu sürprizlerle hazırlanıyorlar. Isparta korku evi Ölüm İstasyonu konsepti korkutucu anlar yaşamanıza neden olacak. Ölüm İstasyonu’nda yaşadıklarınızı asla hayal bile edemeyeceksiniz. Sizi bu hikayede yaratıcı bir korku serüveni bekliyor.

Rezervasyon yapmak için üst kısımdaki telefon numarasını arayarak rezervasyon talebinizi iletebilir uygun saatler hakkında bilgi alabilirsiniz. Isparta Korku Evi için günün istediğiniz saatinde rezervasyon yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz gece saatlerinde de bu korku evine katılabilirsiniz. Bu korku evine katılabilmek için en az 14 yaşında olmanız gerekiyor.

ok işaretiIsparta’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş