Ölü Senfoni Kadıköy korku Evi | Kaçış Merkezi

Ölü Senfoni Kadıköy Korku Evi

Ölü Senfoni Kadıköy Korku Evi

Ölü Senfoni Kadıköy evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Ölü Senfoni Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 Kişi 180 TL
  • 5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 220 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Eğitim mah. 1.Açıkgöz Sok. Keskinhancı İş Merkezi No:19 D:2 Hasanpaşa Kadıköy / İSTANBUL

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Dead Symphony – Ölü Senfoni
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Hayal değil gerçeği yaşatacak olan Ölü Senfoni evden kaçış oyunu iddialı bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Bu kadıköy korku evi her ne kadar oyun olsa da sizlere gerçekçi bir korku, macera ve gerilim yaşatacak. Oyun hikâyesi oldukça gerçekçi bir korku figürleri ile süslenmiş.

“İlk başta sadece ben ve müziğim vardı. Şeytani bir kadının cazibesi gibi sarmıştı bütün bedenimi.Belkide çok derinlere gitmiştim, hiç gitmek istemeyeçeğim kadar.Zamanla bu yolda yanlız olmadığımı farkettim.Mozart,Bach,Beethoven ve diğer büyük üstadların yolunda yürüdüğümü gördüğümde ne kadar da mutlu olmuştum oysaki.Adeta baş döndüren o besteler insanı bu dünyadan diğerlerine sürüklerken önümde açılan kapılar,gördüklerim ve hissetiklerim.Ben T. Lucius Kane artık tek birşeyi düşünmeye başladım.Ya o besteler hiçbir zaman biz insanlar için yapılmadıysa ?”

Rezervasyon için oyun web sitesini ziyaret edebilir ya da telefon numaraları ile ekibe ulaşabilirsiniz. Oyun Korku ve gerilim temalıdır. Tavsiye edilen grupların kişi sayısı 2-5 arası olmalıdır. Oyun süresi bir saattir. Rezervasyon saatinden 5dk. önce gelinmesi yeterlidir. Geç gelen grup üyeleri sonradan oyuna dahil olamaz.Rezervasyon yaparken iletişim bilgilerinizi yazmamanız durumunda rezervasyonunuz geçersiz sayılacaktır. Rezervasyon iptallerinizde 24 saat önceden oyun ekibine mutlaka haber vermelisiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş