Odadan Kaçış Trabzon Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi

Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi

Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Kalkınma Mahallesi, 111 No’lu Sokak No:24 Merkez / Trabzon

Oyun Hakkında: Odadan Kaçış oyunu Trabzon’da korku evi olarak hizmet vermektedir. Korku türünde hizmet veren oyun Belis’in Hikayesi için yaş sınırı 13’tür. Bu evden kaçış oyununa en az 2 en fazla 7 kişi katılabilirsiniz. Oyuna ait senaryoda 1970’lerde ailesi tarafından tutsak edilen bir çocuğun anılarını yaşayacaksınız. Oyundan kaçmak için 60 dakikalık süreniz bulunuyor.

Telefon: 0506 126 0009

Odadan Kaçış Trabzon Oyun Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 7 Kişi 210 TL

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Odadan Kaçış için hazırlanan kısa tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini harita ile bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Belis’in Hikayesi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Sıradışı, gerilim dolu bir hikâyeye gerçek anlamda yaşamak ister misiniz? Odadan Kaçış oyunu gerilim ve macera senaryosuyla sizlere heyecanlı 60 dakika geçirtebilecek. Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi dışında hem Ankara hem de İstanbul’da hizmet veren oyun 2 adet hikâyeye sahip. Trabzon’da hizmet veren oyun Belis’in Hikayesi senaryosunda sizleri ürpertici bir korku macerası bekliyor. En az 2 en fazla 7 kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz bu eğlenceli oyunda heyecan ve adrenalini sonuna kadar yaşayacaksınız.

trabzon-korku-evi1970’lerde geçen bir hikâye anlatılıyor bu oyunda. Ailesi tarafından tutsak edilen Belis’in hikâyesine şahit olacaksınız. Sandıklar, kapılar, kilitler ve özel şifreler sizi bekliyor bu oyunda. Zekânızın sınırlarını biraz aşmanız istenecek. Gerilim ve korku türlerinde olan bu oyun oldukça iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. 2-7 Kişilik takımlar kurarak oyuna katılıp heyecanın tadına varabilirsiniz. Trabzon Korku Evi olan Odadan Kaçış Oyunu arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eğlenceli bir aktivite türüne katılma fırsatını size tanıyor. Tüm Dünya’da yepyeni bir trend olan evden kaçış ve korku evleri Trabzon’da Odadan Kaçış farkıyla esrarengiz bir öyküye adım atmanızı sağlayacak.

Üç şehirde de ilginç oyunlarla hizmet veren Odadan Kaçış Oyun yönetimi hikâyeleriyle de müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Bu oyunlarda kendinizi gerçek dışı dünyada hissedebileceksiniz. Trabzon Korku Evi Odadan Kaçış için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımda bulunan telefon numarasını kullanarak rezervasyon hattını arayabilirsiniz. Ya da Online Rezervasyon butonuna tıklayarak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

ok işaretiTrabzon’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş