Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi | Kaçış Merkezi

Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi

Odadan Kaçış Trabzon Korku Evi

rezervasyon talep sistemi

Evden Kaçış Oyunu Telefon Evden Kaçış Oyunu Adres Evden Kaçış Oyunu FiyatEvden Kaçış Oyunu Web Evden Kaçış Oyunu Tanıtım Evden Kaçış Oyunu Video

Odadan Kaçış için hazırlanan kısa tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Odadan Kaçış Ankara Oyun Fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 110 TL
  • 5 Kişi 125 TL

WEB SAYFALARI

 

Oyunun sosyal medya hesapları

 

KONUM BİLGİSİ

Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi 69.Sokak (Eski 17.Sokak) No:3A Çankaya / Ankara

Oyunun Bahçelievler adresini harita ile bulabilirsiniz.

Ankara’daki diğer evden kaçış oyunları için tıklayınız

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Belis’in Hikayesi
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Sıradışı, gerilim dolu bir hikâyeye gerçek anlamda yaşamak ister misiniz? Odadan Kaçış oyunu gerilim ve macera senaryosuyla sizlere heyecanlı 60 dakika geçirtebilecek. Hem Ankara hem de İstanbul’da hizmet veren oyun 2 adet hikâyeye sahip. Profesörün Hikâyesi isimli oyun Ankara’da hizmet vermektedir. Bu oyunda insanlığın kaderini belirleyecek bir deneyin içerisinde kendinizi bulacaksınız. Öyle bir deney ki tüm dünyayı etkileyecek. Çok ciddi kararlar almanız gerekiyor, ekibinizle iyi bir takım oyunu oynayarak doğru ipuçlarıyla doğru çözümleri bulmalısınız.

Belis’in Hikâyesi isimli oyun ise İstanbul’da hizmet veriyor. 1970’lerde geçen bir hikâye anlatılıyor bu oyunda. Ailesi tarafından tutsak edilen Belis’in hikâyesine şahit olacaksınız. Sandıklar, kapılar, kilitler ve özel şifreler sizi bekliyor bu oyunda. Zekânızın sınırlarını biraz aşmanız istenecek. Gerilim ve korku türlerinde olan bu oyun oldukça iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. 2-5 Kişilik takımlar kurarak oyuna katılıp heyecanın tadına varabilirsiniz.

Her iki şehirde de ilginç oyunlarla hizmet veren Odadan Kaçış Oyun yönetimi hikâyeleriyle de müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Bu oyunlarda kendinizi gerçek dışı dünyada hissedebileceksiniz. Her iki şehirden rezervasyon yaptırmak için web sitesini kullanabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş