No:57 Malatya Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

No:57 Malatya Korku & Evden Kaçış Oyunu

No:57 Malatya Korku & Evden Kaçış Oyunu

Adres: Ferhadiye Mah.Evliyaoğlu Sok. No:57 Malatya/Battalgazi

Oyun Hakkında: Malatya’nın en büyük korku ve kaçış evi olan No:27 3 farklı konsepte sahip. Rezervasyon sırasında istediğiniz oyunu seçebilir ve 60 dakika sürecek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Malatya korku evinde yaş sınırı 15 ve en az 2 kişilik ekip halinde katılabilirsiniz. Malatya’da profeyonel ekiplerce hazırlanmış 3 farklı konsept sizi bekliyor.Rezervasyon sırasında istediğiniz oyunu seçebilir ve 60 dakika sürecek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. No:57 korku & evden kaçış oyunlarında yaş sınırı 15 ve en az 2 kişilik ekip halinde katılabilirsiniz.

Telefon0546 549 57 57

No:57 Malatya Korku Evi videosu bulunmuyor. Dilerseniz korku evi nedir anlamanıza yardımcı olacak bir video izleyelim.

No:57 Malatya Korku Evi harita ile adresi bulmanız daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mezar
Oyunun Türü: Korku &  Gerilim

Kullanılan Hikaye: Kayıp Anahtar
Oyunun Türü: Polisiye

Kullanılan Hikaye: Keops
Oyunun Türü: Bilim Kurgu

Malatya’da korku türünde hizmet veren bir diğer kaçış evi No:57 korku evi ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Mezar konsepti size gerçekçi bir korku deneyimi sunuyor.

Korku evinden çıkmak için çevrenizdeki ip uçlarından faydalanarak şifreleri çözmelisiniz. Şifreler ve sırlar ile uğraşırken sizi bekleyen korku dolu sürprizlere karşı da hazırlıklı olmalısınız. Korku evinin en eğlenceli yanı işte budur!

Mezar konseptli korku evinde daha önce Aileler arasında yaşanmış miras kavgasının oluşturduğu gelişlemeri, işlenmiş cinayetleri tekrar yaşayıp ve göreceksiniz.

Kayıp Anahtar isimli kaçış konseptinde 1800 yılların ortasında dönemin en ünlü yazarın evine konuk oluyorsun.2 kişi arasında geçen cinayet ve gizemi yalnızca sen çözüp bu yerin sırlarını ortaya çıkarabilirsin.Unutma Yazarımız seni izliyor olacak…

Keops bilim kurgu türündeki kaçış oyununda dünyanın En büyük Piramitini ayağınıza kadar getirdik.Ekibin ve sen bu piramitten ya hazineyi bulup kaçacaksınız ya da Sonsuza kadar bu yerde kalacaksınız.Profeyonel ekiplerce hazırlanmış bu yerden kaçmayı başarabilecek misiniz ?

No:57 Malatya korku evine katılmak için bir grup oluşturmanız gerekiyor. En az 2 kişilik oluşturacağınız gruplarla bu korku evinin kapılarını aralayabilirsiniz. Korkularınıza yenik düşeceğiniz 60 dakikalık macerayı asla unutamayacaksınız.

Malatya korku evi No:57’ye katılmak için yukarıda yer alan telefon numarasından yer ayırtabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum alanından iletebilirsiniz.

ok işaretiMalatya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş