Niğde Korku Evi Kafes | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Niğde Kafes Korku Evi

Niğde Kafes Korku Evi

Niğde Kafes Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Selçuk Mah. Nihavent Cafe 100 metre Aşağısı Laila 51 oyun salonu Bodrum katı Niğde

Oyun Hakkında: Korku ve gerilim temalı olan oyun 60 dakika sürmektedir. Kafes’te sizleri ürpertici “Dedektif” konsepti bekliyor. Bu oyunda kendinizi farklı bir alem içerisinde bulacak ve çıkmak için zorlu görevlerle uğraşacaksınız. Oyun 300 metrekarelik alanda hizmet vermektedir. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyunun yaş sınırı 18’dir. Yaşı tutmayanlar Ebeveynleri ile gele bilir. Hamile ve epilepsli,klastrofobi,panik atak kalp hastaları ve sağlık sorunu olanlar sorumlulukları kendilerine aittir. Oyun için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekiyor.

Telefon: 0506 126 0009

Niğde Korku Evi Fiyatları:

  • 1-4 Kişi – Kişi Başı 30 TL
  • 5-7 Kişi – Kişi Başı 25 TL
  • Özel Gün ve Organizasyonlar İçin Arayınız.
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Niğde Kafes Korku Evi için video bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Niğde’deki evden kaçış oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Dedektif
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kaçış oyunları ve korku evi tüm dünyada yayılırken önemli şehirlerimizden birisi olan Niğde’de heyecan katmaya devam ediyor. Korku eğlenceli ve gerilim dolu geçirebileceğiniz 60 dakikayı Niğde’de sizlere sunuyor. Bu oyunla çok farklı bir eğlenceye katılarak bu zaman kadar yapmış olduğunuz eğlenceleri bir kenara bırakabileceksiniz. Korku temalı kaçış oyunu olan Niğde Kafes Korku Evi sayesinde kendinizi korku filmlerinin kahramanı olarak hissedebileceksiniz. İzlemiş olduğunuz filmlerdeki gerilim ve heyecanı birebir olarak bu evde yaşayabileceksiniz. 

Niğde Kafes Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz 2-5 kişilik ekiplerinizi toplayıp oyuna katılmanız yeterli olacaktır. Yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarası aracılığı ile rezervasyonlarınızı anında yaptırabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce oyun ile ilgili kuralları dikkatli bir şekilde okumanızı öneririz. Oyuna ait sosyal medya hesaplarından oyun ile ilgili fotoğraflara da ulaşabilirsiniz.

ok işaretiNiğde’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status