Musallat Konya Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Musallat Konya Korku Evi

Musallat Konya Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Binkonutlar Mahallesi Cevheran Sokak 4/D Selçuklu / Konya

Oyun Hakkında: Musallat denilince bir çoğunuzun aklına korku ve gerilim filmleri gelmektedir. Bu oyunda tıpkı o filmlerde yaşanan gerilim ve korku anlarını gerçekçi bir biçimde yaşayacaksınız. Düşünün ki o filmin baş rollerinde siz ve ekibiniz yer alıyor. Çıkmak için çok ihtimaliniz var ama hangisinin doğru olduğunu bulmak size kaldı. Soğukkanlı ve cesaretli olmanızı gerektiren bir korku evi sizi bekliyor. Oyuna en az 3 en fazla 12 kişi ile katılabilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Telefon: 0506 126 0009

Musallat Konya Korku Evi fiyatları: 

  • Haftaiçi Kişi başı 30 TL
  • Haftasonu Kişi başı 35 TL
  • En az 3 en fazla 12 Kişi ile Katılabilirsiniz
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Musallat Konya Korku Evi için hazırlanan tanıtım videosunu oyun detaylarına geçmeden izlemek ister miydiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı bulmanıza harita yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Musallat
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Konya’daki “Musallat” isimli korku evi oldukça gerçekçi ve daha önce hiç karşılaşmadığınız bir korku macerası sunuyor. 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabileceğiniz bu korku evinde gerçekçi bir hikaye ile karşılaşacaksınız. Konya’da Sinan’ın Gizemi oyununun yapımcılarından ortaya çıkan Musallat Konya korku evi eğlenceli bir 60 dakikayı ayağınıza getirdi. Ekibinize ve cesaretinize güveniyorsanız bu oyun tam da size göre. Daha önce hiç görmediğiniz bir eğlenceyi burada tadabileceksiniz. Musallat size korku filmlerinin kahramanı olma fırsatı veriyor.

Rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda sizler için telefon numarası ve web sitesi adresini ekledik. Bu iki iletişim seçeneğini kullanarak Konya korku evi için rezervasyonunuzu anında yapabilirsiniz. Eğlenceli bir 60 dakika geçirmek için oyuna rezervasyon saatinizden en az 5 dakika öncesinde gitmenizi öneriyoruz. Oyuna için yaş sınırı 14’tür. 14 yaşından küçükler aileleriyle bu oyuna katılabilirler. Musallat korku evi Konya’da Otogar bölgesinde hizmetinizde!

Şimdi sıra sizde, mektubu bulmak ve gizemi çözmek için sadece bir saat süreniz var. Sinan’ın Gizemi farklı bir eğlence için sizleri bekliyor.
Oyun için yapılmış bir kaç yorum:

konya korku evi

konya korku evi

– Gerçekten muhteşem bir kurgu muhteşem bir senaryo. Herşey mükemmel, hayatımızın en eğlenceli en gizemli 1 saatini geçirdik bu kadarını beklemiyoduk :)) (Yasir CERAN)

–  Son zamanlarda hayatımın en eğlenceli dakikalarini geçirdiğim yer. (Senem Özgül SUNGUR)

– Başladığınız ilk anda oyun kendini içine çekiyor ve bittiğinde bir daha oynamak istiyorsunuz. (Hikmet ÜNVER)

Sinan’ın Gizemi Konya evden kaçış oyunu için yapılan yorumlardan da anlaşılacağı üzere ekip arkadaşlarınızla harika vakit geçirebilirsiniz.

Takımınızla birlikte zamana karşı yarışarak sırlarla dolu bu evde gizemi çözmek Konya’da yapabileceğiniz en yeni ve farklı etkinliklerden birisi. Siz de sıradan eğlencelerden sıkıldıysanız Konya Korku Evi mutlaka denemelisiniz.

ok işaretiKonya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş