Muş Çığlık Korku Evi | Kaçış Merkezi

Muş Çığlık Korku Evi

Muş Çığlık Korku Evi

Adres: Muş

Oyun Hakkında: Muş’un ilk korku evi Çığlık, sizlere korkutucu bir 60 dakika sunuyor. Mason ayini konseptiyle size ve arkadaşlarınıza olağanüstü dakikalar yaşatacak olan Muş korku evi, daha önce denediğiniz tüm aktiviteleri unutturacak. Saniyelerin bile önemli olduğu bu korku evine katılmaya ne dersiniz?

Telefon:

Muş Çığlık Korku Evi Fiyatları:

  • Fiyat Bilgisi Bekleniyor…

Muş Çığlık Korku Evi tanıtım videosunu aşağı taraftan izleyebilirsiniz.

Muş Çığlık Korku Evi adresini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mayinison A
Oyunun Türü: Macera & Gerilim

Muş korku evi Çığlık yepyeni bir konsept olarak karşımıza çıkıyor. Muş’ta açışan ilk ve tek korku evi olarak bilinen çığlık muhteşem bir macera, gerilim ve eğlence sunuyor. Daha önce yaptığınız sıradan aktiviteleri unutun. Korku evinde hem soğukkanlı olabilmeyi öğrenebilecek hem de eğlenceli bir 60 dakika geçireceksiniz. Üstelik bu evde her saniyeniz kayıt altına alınacak ve oyun sonrasında izleme şansını elde edebileceksiniz. Muş Çığlık korku evi en az 2 kişilik ekiplerinizi ağırlayabilmektedir. Bu korku evine katılabilmek için en az 13 yaşında olmak gerekiyor.

Mason Ayinleri oyunu ile hizmetinizdeyiz.Yalnız başına başaramazsın arkadaşlarınla grubunu kur maceranın tadını çıkar. Muş korku evinde yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız. Cesaretiniz varsa eğer hemen ekibiniz kurun ve içeride çılgınlarca eğlenin. Bu evde sizi hiç tahmin etmeyeceğiniz bir macera, dekor, ambians ve korku bekliyor. Daha önce korku filmi izlediyseniz, bu ev korku filmine benzemez! İçeride yaşadıklarınızın gerçek olduğunu asla unutamayacaksınız.

Korku evleri hakkında en sık sorulan soru; korku evi için neden rezervasyon yaptırmam gerekiyor? Bu soruya açıklık getirelim. Korku evleri belirli bir kurulum süreci olan ve 2 oyun arasında en az 15-20 dakikalık kurulum gerektiren bir aktivitedir. Ayrıca saatlik bir aktivite olması nedeniyle sizin için o saatin ayrılması gerekmektedir. Bu nedenle korku evi için mutlaka önceden rezervasyon almanızı önermekteyiz. Muş korku evi Çığlık için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Korku evi için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon almanızı öneririz.

ok işaretiMuş’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş