Mumya Korku Evi Pendik | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Mumya Korku Evi Pendik

Mumya Korku Evi Pendik

Mumya Korku Evi Pendik

PENDİK KORKU EVLERİ

ÖNERİLEN

ÖNERİLEN

ÖNERİLEN

ÖNERİLEN

 Bu oyuna ait tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

Rezervasyon ve indirim talebi

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0506 126 0009

FİYAT BİLGİSİ

Mumya Korku Evi Pendik Fiyatları :

  • 2 Kişi 100TL
  • 3 Kişi 120TL
  • 4 Kişi 140TL
  • 5 Kişi 150TL
  • Ek seans ve özel organizasyonlar için telefon ile irtibata geçebilirsiniz

Oyunun sosyal medya hesapları

facebooktwitterinstagram

KONUM BİLGİSİ

Adres: Dumlupınar mahallesi Gözdağı caddesi PENDİK/İSTANBUL

Oyunun adresini bulmak için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: IMHOTEP
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Gerilim ve korku türündeki kaçış oyunları sizlere soğukkanlı olabileceğinizi ve böyle anlarda takımınızdaki arkadaşlarınızı idare edebileceğinizi göstermektedir. IMHOTEP, Mumya Korku Evi Pendik‘te hizmet veren korku türündeki bir evden kaçış oyunudur. Bu oyuna gelerek bütün korkularınızla yüzleşecek ve onlardan kurtulabileceksiniz. 5 katlı 700 metrekarelik bir binada yalnız başınıza kalacaksınız. Oyuna minimum 2 maksimum 5 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Eğer kendiniz bir korku filmi kahramanı gibi hissetmek ve oradaki heyecanı yaşamak istiyorsanız Mumya Korku Evine katılabilirsiniz. Oyuna 18 yaşından büyük olan herkes katılabilir. 10 yaşından büyük çocuklar ise ebeveynleriyle katılabilir. 60 dakikalık bu heyecan dolu anları siz ve ekibiniz doya doya yaşayabilecektir. Oyun boyunca ise sizlere 2 adet ipucu hakkı veriliyor.

Gerilim türü olduğu kadar korku dolu senaryosuyla hizmet veren Mumya Korku Evi 60 dakika boyunca heyecanınızı daha da katlamanız için geniş bir mekana sahip. IMHOTEP isimli mumya canlanıyor, siz ve ekibinize bu evde dehşet saçacak. Amacınız onu 60 dakika içerisinde mezarına geri sokmak. Bu süreyi iyi değerlendirmeli ve heyecanınızı korumalısınız. Hem eğlenirken hem de öğrenebileceğiniz bu korku evi sizlere soğukkanlı olup olamayacağınızı da gösterecektir. 60 dakikada 2 katı aşarken 2 adet de ipucunu kullanmanız gerekiyor. Sizlere verilebilecek en önemli ipucu ise çıktığınız her odayı dikkatlice incelemelisiniz. Çünkü geri dönme şansınız olmayacak. IMHOTEP Kaçış Evi için gelmeden önce web sitesinden kurallar kısmını da okumanızı öneririz.

Korku türünde Evden kaçış oyunu olan IMHOTEP Mumya Korku Evi için rezervasyon yapmak istiyorsanız bu işlemleri bir kaç tıkla tamamlayabileceksiniz. Oyuna ait web sayfasına girerek rezervasyon menü butonuna tıklayabilirsiniz. Ya da Evdenkacisoyunu.org ekibinin telefon numaralarını arayarak sizlere bu oyun için rezervasyon yapmanızda yardımcı olabiliriz. Korku türü nedeniyle Mumya Korku Evi oyununa epilepsi , klostrofobi, panik atak gibi korku gibi durumlardan etkilenebilecek kişilere bu oyunu önermiyoruz. Oyunda fiziksel herhangi bir güç kullanmadan zihninizle gizemi çözmeniz yeterlidir. Korku evi olan IMHOTEP heyecan verici serüvene devam ediyor.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status