Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi | Kaçış Merkezi

Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi

Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi

Adres: Yaşamkent mah. 3190 sok. No: 6 Çayyolu Çankaya / Ankara

Oyun Hakkında: Korkunç bir geçmişe sahip olan adam ve hiç de tekin olmayan ilginç bir köşk karşınızda. Köşkün sahibi aniden ortadan kaybolur. Sizin gibi onu bulmak isteyen meraklı ekipler bu köşke gelir. Ama içeride yaşanılanlar hiç de tahmin ettiğiniz gibi olmayacak. Bu korku evine en az 2 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 16’dır.

Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi Fiyatları :

  • Fiyat Bilgisi Beklenmektedir.

Telefon:

Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Evi nedir diye merak edenler için hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

Mühürlü Köşk Çayyolu Korku Evi oyununa ulaşmak için haritayı tercih edebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Mühürlü Köşk

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Yepyeni bir korku evi macerası Çayyolu Ankara’da sizleri bekliyor. Bu bir korku hikayesi derinlere kadar işleyen! Meraklı ekiplerin en sevdiği köşklerden birisidir bu. Korku evi sizlere çok şey katacak. Stres yönetimi, soğukkanlılık, ani olaylara karşı hızlı ve doğru müdahale yeteneklerinizi bu evlerde geliştirebilirsiniz. Hatta sınav stresinizi korku evinde yenebileceksiniz. Aniden karşınıza çıkan olaylar sizi daha da soğukkanlı yapacaktır. Üstelik bu kadar faydasına rağmen bir de doya doya unutulmaz bir eğlence yaşayacaksınız. Çayyolu Ankara’da hizmet veren korku evi Mühürlü Köşk yepyeni ve köklü bir konseptle sizi ağırlıyor. Tek yapmanız gereken katılmak.

Bir ev düşünün çıkmaya çabaladığınız ama çıkılması zor olan. Tek bir çıkış ve 1 ekip! Yapmanız gereken 60 dakika boyunca size verilen talimatları yerine getirmek bu evden çıkabilmek için onları asla kızdırmamak! Bu köşkün arkasında daha önce yaşanılmış bir gerçek yatıyor. Bu gerçeği ortaya çıkarmak sizin gibi meraklı ekiplerin işi. Hadi ekip başarılı bir plan yapın ve Çayyolu korku evi olan Mühürlü Köşk‘ten “Başarılı Ekipler” olarak çıkış yapın. Unutmayın içeride yaşanan sırrı ortaya çıkarırken çok dikkatli olmanız gerekecek. Geçmişi gün yüzüne çıkarmak için son 59 dakika… 58…. 57… 56…. O sizi bulmadan siz onu bulmalısınız.

Bir korku evi rezervasyon nasıl yapılır diye merak edenlere basit ama etkili tüyolar verelim. Korku evi rezervasyonu yapmak isteyen ekipler, öncelikle korku evinin telefon numarasından ulaşarak ön bilgi alıp gitmek istedikleri saati belirlerler. Ardından ekip yola koyulur ve rezervasyon saati beklenir. Önemli olan bir konu, mutlaka rezervasyon saatinizden en geç 5 dakika öncesinde oyun alanında olunmasıdır. Oyun öncesinde kısa bir brifing yapılır ve oyun hakkında bilgi verilir. Çayyolu korku evi için yaş sınırı 16 olarak belirlenmiştir. Bu korku evi hamileler, karanlık fobisi,  kapalı alan korkusu, panik atak vb psikolojik rahatsızlıkları, kalp-tansiyon rahatsızlıkları olan kişiler için uygun değildir. Lütfen bu kişiler oyuna katılmak için kesinlikle ısrar etmesinler.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş