Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi | Kaçış Merkezi

Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi

Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Üniversite Mah. Çardak Sok. No: 21 Avcılar / İstanbul

Oyun Hakkında: Bu mühürlü eve girip karanlıktakiler ile yüzleşmeye hazır mısınız? Bu evde katliam var. Bu evde intihar var. Bu evde korku ve dehşet var! En az 2 kişilik ekiplerinizle bu gerçek hikayeye katılmaya ne dersiniz? Bu evde yaşanılan 1963 yılında gerçekleşmiş. Yaşanılanları tekrar yaşamaya ne dersiniz?

Telefon: 0505 029 4645

Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kisi 100 TL
  • 3 kişi 150 TL
  • 4 kişi 200 TL
  • 5 kişi 200 TL
  • 6 kişi 240 TL
  • 7 kişi 280 TL
  • 8 kişi 320 TL

Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi için tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Rusya‘da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Lanetli Ev
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Mühürlü Ev Avcılar Korku Evi Avcılar’da hizmete açılan bir korku evi. Lanetli ev konseptli bu korku evi sizlere eğlenceli bir 60 dakika yaşatacak. Paintball, go kart ve benzeri diğer aktivitelerden artık sıkıldınız mı ? Daha fazla eğlence daha fazla adrenalin ve korku mu arıyorsunuz? O zaman Avcılar korku evi Mühürlü Ev tam da size göre. En az 2 kişilik ekip arkadaşlarınızla gireceğiniz bu evden mutlaka çıkmalısınız yoksa içeride yaşananlar sizi ürpertecek ve evin sonuna ulaşamayacaksınız. İçerideki katilin ise ne kadar akıllı olduğunu bilin.

13 ocak 1963 günü 2 çocuk annesi gonül sönmez yaşadığı paranormal olaylardan dolayı evinde kendini asmış halde bulundu. Bütün aramalara rağmen esi ve çocuklarından o günden beri haber alınamadı. Yaşanan olaylardan bir sure sonra eve taşınan kiracılar da evde paranormal olaylar olduğunu ve bu yüzden evi terk ettikleri açıkladılar. Lanetli eve taşınan bazı kiracıların intihar ettiği, bazılarının da ortadan kaybolduğu ortaya çıktı. Bütün araştırmalar devam ederken devlet evi mühürledi.

Avcılar Korku Evi Mühürlü Ev için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda yer alan telefon numarasıyla ulaşıp uygun seanslar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca “Online Rezervasyon” yapmak isterseniz üst kısımdan 7/24 bize rezervasyonunuzu iletebilirsiniz. Oyun sonrasında oyundaki videonuzu da alabilirsiniz. Bu korku evine Mustafa Kemal Paşa metrobüs durağını kullanarak ulaşabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş