Malikhane Demetevler Korku Evi Ankara | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Malikhane Demetevler Korku Evi Ankara

Malikhane Demetevler Korku Evi Ankara

 

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR! AMA ÜZÜLME 🙂 SANA EN YAKIN KORKU EVİNİ BULMAK İÇİN ÇABALAR SARF EDİYORUZ. EVET BULDUK! TIKLA HEMEN EN YAKIN ANKARA KORKU EVİ HAKKINDA BİLGİ EDİN 🙂

Adres: Yeşilevler 917.Cadde Eski 8.Cadde No: 40 Ankara

Oyun Hakkında: Oldukça geniş ve ürpertici bir alanda korku seviyesi yüksek bir oyun oynamak isterseniz Malikhane tam size göre. En az 2 en fazla 7 kişi olabilirsiniz. Korku evine katılmak için 16 yaşından büyük olmanız gerekir. Aktivite süresi 60 dakikadır.

Telefon: 0506 126 0009

Malikhane Ankara Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kişi 80 TL
  • 3 kişi 100 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 kişi 175 TL
  • 4 kişi ve üzeri kişi başı 35 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Malikhane Ankara Korku Evi tanıtım videosu.

KONUM BİLGİSİ

Korku evinin adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Malikhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Malikhane Ankara Batıkent’de kalitesini ispatlamış şehrin en beğenilen oyunlarından biridir. Demetevler’de açılan yeni oyunu ile de fark yaratmayı hedefleyen Malikhane gerek mekanın ürpertici havası, gerek senaryo kalitesi gerekse bulmaca özgünlüğü açısından oldukça iddialı.

Sizler de korku seviyesi yüksek ve gerçekçi bir evden kaçış oyunu arıyorsanız Demetevler korku evi Malikhane‘yi mutlaka denemelisiniz. Aktiviteye katılmak için 16 yaşından büyük olmanız gerekiyor.  Rezervasyon için yukarıda yer alan telefon numaralarını kullanabilir veya online rezervasyon talep formlarımızı doldurabilirsiniz.

Ankara korku evi Malikhane dini temalı bir evden kaçış oyunudur. Gerek ilk defa oynayacak olan oyuncular gerekse tecrübeli ekipler için etkileyici bir senaryoya sahiptir. Bu nedenle kalp rahatsızlığı, kapalı alan fobisi gibi sorunlarınız varsa korku evine katılmanız tavsiye edilmez.

Hem çok korkmak hem de çok eğlenmek istiyorsanız Ankara korku evi Malikhane Demetevler’de sizi bekliyor. Sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız siz de hemen şimdi yerinizi ayırtabilirsiniz.

ok işaretiAnkara’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş