Mahşer Korku Evi İzmir Alsancak | Kaçış Merkezi

Mahşer Korku Evi Alsancak

Mahşer Korku Evi Alsancak

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No:276 / İzmir

Oyun Hakkında: İzmir’in Alsancak ilçesinde bulunan Mahşer Korku Evi yeni bir oyun konsepti ile karşınızda. Daha önce korku evinde oynatılan 2 korku konseptin ardından 3. korku konsepti olan Molek ile korku ve gerilim seviyesi artırılmış şekilde hizmetinize devam ediyor.

Mahşer Korku Evi Fiyatları :

  • Gündüz Seansları Kişi Başı 30 TL
  • Gece Seansları Kişi Başı 40 TL

Telefon Numarası:

Mahşer Korku Evi oyun videosu bulunmamaktadır.

Oyun detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mahşer Korku Evine daha kolay ulaşım için haritayı kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Oyun Senaryosu: Molek

Oyunun Türü: Korku – Gerilim

Mahşer Korku Evi  kendine özgü korku ve gerilim teması ile sizlerin hizmetinizde. Daha önce 2 konseptle hizmetinizde olan Mahşer Korku evi 3. konsepti Molek ile korku evi oyununa yeni bir bakış açısı getiriyor. Sektörle beraber değişen ve gelişen yepyeni arayüzü ile Mahşer Korku Evi Molek korku temalı evden kaçış oyunuyla en korkunç, en yenilikçi, en şaşırtıcı, en eğlenceli ve en ruhsatlı haliyle sizlerin karşınızda. Oyun oynayan kullanıcılardan tam not alan Mahşer Korku Evinde oyunu tamamlamak için 60 dakikanız var.

Korku evi veya evden kaçış oyunu en kısa haliyle oyuna katılanlara verilen süre ve ipuçları ile şifreleri çözüp kapalı kapıları açarak evden çıkmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Bu oyundan kaçabilmek için hızlı davranmalı ve beyninizi çalıştırmalısınız.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Mahşer Korku Evi Oyunu ile eğlencenize eğlence katabileceksiniz.

Mahşer Korku Evinde oyuna katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu veya diğer adıyla korku evi İzmir Alsancak’ta sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

 

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş