HEMEN ARAMEKAN BUL

Mabet Bakırköy Korku Evi

Mabet Bakırköy Korku Evi

Mabet Bakırköy Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Zeytinlik Mahallesi Halkçı Sokak No 23 Daire 6 Bakırköy/ İstanbul

Oyun Hakkında: Ruhu kaçırılan bir çocuk. Tuhaf bir ev. Bu tuhaf evde çocuğun ruhunu şeytanın elinden kurtarmak size kalmış.Korku temalı evden kaçış oyunu Mabet en az 2 en fazla 6 kişi ile oynanabilir. Bakırköy Özgürlük Meydanı’na yürüme mesafesinde olan korku evinde yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Mabet Bakırköy Korku Evi Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 kişi 100 TL
  • 3 kişi 120 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 kişi 150 TL
  • 6 kişi 180 TL
  • Gece 12’den sonra özel fiyat uygulanır
  • Kredi kartı geçerlidir.
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Bakırköy Korku Evi Mabet Evden Kaçış oyununa ait bir tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce Malezya’da hazırlanmış bir oyunun videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mabet Korku Evi evden kaçış oyununun haritada konumu:

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Mabet
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Bakırköy Korku Evi , evden kaçış oyunu olarak hizmete giren Mabet sizlere korku dolu bir 60 dakika sunuyor. Korku heyecanını Bakırköy Zeytinlik mahallesi Halkçı sokakta yaşatıyor. 2-5 kişilik ekiplerinizle eğlenceli bir etkinlik planlıyorsanız bu oyunu denemeyi ihmal etmeyin. Evden kaçış oyunu oynayarak hem kendinizi deneyebilir hem de ekip arkadaşlarınızla olan uyumunuzu belirleyebilirsiniz. Tuhaf ve ürkütücü bir eve girecek bu evden tüm görevleri yaparak çıkacaksınız. Süreyi çok dikkatli kullanmalı ve ipuçlarına dikkat etmelisiniz.

Ruhu kaçırılan bir çocuk. Tuhaf bir ev. Bu tuhaf evde çocuğunu ruhunu şeytanın elinden almak size kalmış. Unutma ki çocuğun ruhunu kurtarmak için 1 saatin var. Yâ çocuğun ruhunu kurtaracaksın Yâ da sizin ruhlarınızda şeytanın olacak. Karar sizin. Dikkatli karar vermeli ve oyunu 60 dakika içerisinde bitirmelisiniz. Bakırköy Korku Evi heyecanını yaşamak için Mabet evden kaçış oyunu seanslarını sizlere özel sunuyor. İster gündüz ister gece olmak üzere seans seçimi yapabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Geniş bir yapım çalışması sonucu ortaya çıkan bu korku evi içerisinde kendinizi adeta bir filmin kahramanı gibi hissedeceksiniz. Artık izlemiş olduğunuz korku filmlerini gerçek anlamda yaşayabilecek ve korkabileceksiniz.

Bakırköy Korku Evi olarak hizmet veren Mabet Evden Kaçış Oyunu rezervasyonu yapmak isterseniz sayfamızda sizlere sunmuş olduğumuz iletişim bilgileri ile oyun ekibine ulaşabilirsiniz. Oyun ekibinden size uygun seanslar hakkında bilgi alabilir ve ön rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce mutlaka 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanızı öneriyoruz. Oyun korku türünde olması nedeniyle Klostrofobi, Epilepsi gibi korku ve kapalı alanda kalma sorunları olan kişiler için bu oyunu önermiyoruz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]
Rezervasyon