Locked Game Balıkesir Korku Evi | Kaçış Merkezi

Locked Game Balıkesir Korku Evi

Locked Game Balıkesir Korku Evi

Locked Game Balıkesir Korku Evi

BU OYUN ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR

Oyun Hakkında: Ödüllü bir korku evi olan oyunda Gölge ev konsepti bulunmaktadır. Karanlık bir evde başınıza gelenlerden habersiz bir şekilde kalacak ve ekibinizle 60 dakika boyunca mücadele edeceksiniz. Korkuyu iliklerinize kadar hissedecek ve adeta korku filmlerinin baş aktörleri gibi o duyguyu yaşayacaksınız. 2-5 kişilik ekiplerinizle bu eve girebilirsiniz. Yaş sınırı 15’tir.

Locked Game Balıkesir Korku Evi Fiyatları:

  • 2 kişi   50 TL
  • 3 kişi   60 TL
  • 4 kişi   80 TL
  • 5 kişi 100 TL

 Locked Game Balıkesir Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Locked Game Balıkesir evden kaçış oyununu harita ile bulun.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Gölge Ev
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Balıkesir Korku Evi

Balıkesir Korku Evi

Balıkesir Korku Evi Locked Game ilginç bir korku ve gerilim teması ile sizler için hazırlandı. Evden kaçış oyunu nedir, evden kaçış oyunu nasıl oynanır ya da evden kaçış oyununda amaç nedir gibi sorular ile sıkça karşılaşıyoruz. Bu nedene kısaca bu sorulara değinmek istiyoruz: evden kaçış oyunu gerçek bir mekanda ekip arkadaşlarınız ile birlikte oynayacağınız bir eğlence oyunudur. Oyunda amaç “eğlenmektir”. Oyunda başarılı olsanız da olmasanız da eğlenirsiniz. Herhangi özel bir amaç ya da hediye yoktur. Hedefiniz size verilen süre içerisinde içeride karşılaşacağınız bulmacaları çözerek çıkışa ulaşmaktır. İçeride sizi sadece şifreler ve bulmacalar değil bir çok sürpriz beklemektedir. Özellikle Balıkesir Locked Game gibi oyunlarda korku teması kullanıldığından sesler, ışıklar ve içerideki ortam tamamen gerilim yaşamanıza sebep olur. Kendinizi gerçek bir hikayenin içinde gibi hissetmenizi sağlar.

Locked Game Balıkesir Korku Evi sizlere oldukça adrenalin ve gerilim dolu bir korku senaryosu yaşatacak. Kendinizi bu oyunda birer film kahramanı gibi hissedebilecek onlar gibi senaryonun içinde gerçekçi anlamda bir kaçış yapabileceğinizi sağlayacaktır. 2-5 kişilik ekiplerinizle 60 dakikalık eğlenceli bir seansa ne dersiniz? Balıkesir Evden Kaçış Oyunu için kuralları da mutlaka okumalısınız. Locked Game Ödüllü bir Evden Kaçış Oyunudur! Oyun sonrasında başarıyla çıkan ekiplerin her üyesine madalya verilmektedir!

13087000_477603739105804_4775983775546323022_oKaranlıkta yürürken bazen yanınızda biri yürür gibi gelir, tüyleriniz ürperir ve arkanıza bakma zorunluluğu istersiniz. LOCKED GAME karanlıkta neler olabileceğiniz kestiremediğiniz, tüylerinizin sürekli ürperdiği, kaçıp kurtulmak isteyeceğiniz fakat odadan çıkmak için şifreleri de çözmeniz gereken bir oyundur. Oyun diyoruz fakat oyun olduğunu pek düşünmüyoruz. Çünkü sadece tüyleriniz ürpermeyecek…. Çığlıklar atacak, korkacak ve kaçmak isteyeceksiniz. Sinemaya gidip korkmak yerine kendinizi o filmin içinde bulacaksınız. Arkanızı kollamayı, soğukkanlı olmayı ve zekanızı kullanmayı unutmayın! Karanlıkta sizi bizim bile tahmin edemeyeceğimiz bazı şeyler!! bekliyor olabilir. İçeri girmek de, dışarı çıkmak da tamamen size kalmış.. Locked Game.. Dünyaca ünlü evden kaçış ve korku oyunu! DİKKAT ET!

Türkiye’nin yeni trend oyunu odadan kaçış oyunları oynamak isterseniz yukarıda paylaştığımız iletişim kanallarını kullanarak rezervasyon yaptırabilir ve ekip arkadaşlarınız ile unutulmaz bir saat geçirebilirsiniz. Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz size özel sunduğumuz destek hattından ulaşabilir rezervasyonunuzu çok daha kısa sürede yaptırıp onaylatabilirsiniz. Balıkesir Korku Evi için çağrı hattımıza ulaşarak ya da sohbet kısmını kullanarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları günün istediğiniz saatinde bize ulaştırabilirsiniz.

ok işaretiBalıkesir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş