Labirend Taksim Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

LabirEndist Taksim Korku Evi

LabirEndist Taksim Korku Evi

LabirEndist Taksim Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Lamartin Caddesi No:28 Kat:3 Daire:9 Taksim – İstanbul

Oyun Hakkında: Teksas katliamı filmi ana temalı. Testereli katilin misafirlerine hazırladığı bol korkulu bol koşturmacalı bu oyun 8 bölümden oluşuyor. Oyunun dikkat çeken kısımları labirent ve tüneller. 15 yaşından büyükler için uygundur.

Telefon: 0506 126 0009

LabirEnd İstanbul Taksim Korku Evi, Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2-5 Kişi 200 TL
  • 6 Kişi 240 TL
  • 7 Kişi 280 TL
  • 8 Kişi 320 TL
  • 00:00 Seansı 250 TL (2-5 Kişi)
  • 01:00 Seansı 300 TL (2-5 Kişi)
  • 02.00 Seansı 350 TL (2-5 Kişi)
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Labirend İstanbul Taksim Korku Evi için yapılmış olan ürpertici oyun videosunu izlemelisiniz? İzlemeden sakın geçmeyin!

KONUM BİLGİSİ

Mekan aşağıdaki haritada konumunu gördüğümüz Fransız Konsolosluğu’nun tam arkasındadır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Şizofren Testereli Katil
Oyunun Türü: Korku & Macera

LabirEnd İstanbul Taksim Korku Evi artık hizmetinizde. Testereli Bir katilin şizofren anılarına tanık olacağınız ve bu gerçek kaçış öyküsünü adeta yaşayabileceğiniz bir 60 dakika sizleri bekliyor. Taksim Lamartin sokakta hizmet veren gerilim ve korku senaryolu olan oyun oldukça ilgi görüyor.

Şizofren Testereli Katilin size neler hazırladığına inanamayacaksınız. Kendinizi korku filminin başrol kahramanı gibi hissedeceğiniz bir ortam hayal edin. Bu evden tek başına çıkabilmek mümkün değil. Takım arkadaşlarınızla beraber düşünerek ve strateji geliştirerek hızlıca hareket edip şifreleri çözmeniz gerekiyor. Taksim Korku Evi olan Labirend İstanbul’da nelerle karşılaşacağını hiç bir zaman bilmeyeceksin ve bu evden biran önce kaçabilmeyi arzulayacaksınız. 7 bölümden oluşan bu evi tamamlayıp kaçmanız için 60 dakika süreniz var. Yoksa sizde Şizofren Testereli katilin kurbanlarından biri olacaksınız.

Rezervasyon işlemleri için web sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Kaçış oyunu rezervasyonu yapmak için size uygun gün ve saati seçip istenen bilgileri girmeniz yeterlidir. Ayrıca oyun alanına mutlaka 5-10 dakika öncesinden gelerek vakit kaybetmemeniz sizin için çok iyi olacaktır. Oyunlar 2-5 kişilik ekiple oynatılabilmektedir. LabirEnd İstanbul Taksim Korku Evi için  yaş sınırı 16’dır. 12-15 yaş arasındaki oyuncular ebeveynleriyle katılabilirler.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş