Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

TELEFON NUMARASI

Telefon: (0850) 969 55 40(0535) 473 95 39

FİYAT BİLGİSİ

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL
  • 7 Kişi 175 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Cevatpaşa Mahallesi Mehmetçik Bulvarı No:1 Daire:2 Çanakkale /Merkez

Adres Tarifi: Ziraat Kordon Şubesi’nin karşı binası. Çiftlik Market’in 2 kat üstü

Mekanı bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: 3 Harfli
Oyunun Türü: Aksiyon & Gerilim

Çanakkale’nin İlk evden kaçış oyunu olan Labirend Kaçış Evi severlere heyecan ve gerilim dolu 60 dakika yaşatmak için hizmet vermektedir. Japonya’da ortaya çıkan ve tüm dünyayı saran kaçış oyunları 2014 yılından itibaren de ülkemizde popüler olarak oynatılmaya başladı.

Çanakkale’yi evden kaçış konsepti ile tanıştırmakta olan Labirend kaçış evi müşterilerine 60 dakikalık farklı ve sıradanlıktan uzak anlar yaşatmak için ortaya çıktı. Labirend çanakkale evden kaçış oyunu için 2-5 kişilik bir ekibe sahip olmanız gerekiyor. 

Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

Kimsesiz olduğu düşünülen Andy Sanders evinde ölü bulunur.Ceset üzerinde yapılan araştırmalara göre Bay Sanders intihar etmiş ve ceseti ölümünden 2 ay sonra bulunmuştur; fakat Bay Sanders kimsesiz değil kimsesizliği seçmiş biridir. Ölümünden sonra vasiyetini ve son mesajını getirmekse, bu iş için eğitilmiş bir araştırma ekibinin görevidir. Çanakkale kaçış oyunu Labirend gerçekçi bir kaçış öyküsü ve senaryosu ile size gerilim ve aksiyonu bir arada yaşatıyor.

Evden kaçış oyunu olan Labirend Kaçış Evi’ne gelmeden önce web sitesindeki kurallar ve öneriler kısmını da okumanızı öneririz. Çanakkale şehrinde bulunan ilk kaçış evi olan Labirend heyecan meraklısı olan gençlere ve bu oyunlara merak saran herkese hitap ediyor. Ayrıca şirket çalışanları için olumlu bir motivasyon etkinliği olarak Labirend kaçış evini tercih edebilirsiniz. 

ok işaretiÇanakkale’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:77    Ortalama:3.7/5]