HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

TELEFON NUMARASI

Telefon: (0850) 969 55 40(0535) 473 95 39

FİYAT BİLGİSİ

Labirend Çanakkale Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 120 TL
  • 01.00 Seansı 160 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Cevatpaşa Mahallesi Mehmetçik Bulvarı No:1 Daire:2 Çanakkale /Merkez

Adres Tarifi: Ziraat Kordon Şubesi’nin karşı binası. Çiftlik Market’in 2 kat üstü

Mekanı bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Alpagu
Oyunun Türü: Gizem & Gerilim

Çanakkale’nin İlk evden kaçış oyunu olan Labirend Kaçış Evi severlere heyecan ve gerilim dolu 60 dakika yaşatmak için hizmet vermektedir. Japonya’da ortaya çıkan ve tüm dünyayı saran kaçış oyunları 2014 yılından itibaren de ülkemizde popüler olarak oynatılmaya başladı.

Çanakkale’yi evden kaçış konsepti ile tanıştırmakta olan Labirend kaçış evi müşterilerine 60 dakikalık farklı ve sıradanlıktan uzak anlar yaşatmak için ortaya çıktı. Labirend çanakkale evden kaçış oyunu için 2-5 kişilik bir ekibe sahip olmanız gerekiyor. 

Çanakkale Evden Kaçış Oyunu

“Selim, Türkiye’nin yetiştirdiği önemli bir “kriptolojist”, yani şifreleme uzmanıdır. TSK’nın tüm iletişim ağını, kısa bir sürede farklı kripto teknikleriyle tamamen yerli bir sisteme çevirmesi; son dönemlerde soğuk bir diplomasi savaşında bulunduğumuz Rusya’nın dikkatini çeker.
9 gün önce…
Rus Gizli Servisi, Selim’i gizlice kaçırarak, kriptoların kodlama tekniklerini öğrenmek için esir almışlardır. Selim, işkence yöntemleri ve çözülmelere sebep olan kimyasallar ile konuşturulmaya çalıştırılmaktaydı.
2 gün önce…
Türk yetkililer, Selim’in alıkonulduğu korunaklı hücre evini tespit eder ve Guantanamo görevini başarı ile sonuçlandıran ALPAGU Timi’ne operasyon emri verir. ALPAGU Timi’nin görevi; 60 dakika içerisinde, Türkiye-Rusya arasında ikinci bir diplomatik kriz yaşanmaması amacıyla Selim’i bulunduğu hücre evinden sessizce kurtarıp bölgeden uzaklaşmasıdır.
Günümüz…
ALPAGU Timi Rusya’da, Selim’in esir olarak tutulduğu hücre evi yakınındadır. Tüm hazırlıklar tamamlanmış ve operasyon talimatını beklemektedir. “

Bu gerçekçi kaçış evi için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesindeki rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir. Burada bulunan bilgileri doğru ve dikkatli bir şekilde girmenizi öneririz. Rezervasyon ardından ekip tarafından aranarak randevunuz teyit edilecek ve sizlere bilgi verilecektir.

Evden kaçış oyunu olan Labirend Kaçış Evi’ne gelmeden önce web sitesindeki kurallar ve öneriler kısmını da okumanızı öneririz. Çanakkale şehrinde bulunan ilk kaçış evi olan Labirend heyecan meraklısı olan gençlere ve bu oyunlara merak saran herkese hitap ediyor. Ayrıca şirket çalışanları için olumlu bir motivasyon etkinliği olarak Labirend kaçış evini tercih edebilirsiniz. 

ok işaretiÇanakkale’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:33    Ortalama:3.7/5]
Rezervasyon