Kusursuz Kaçış İstanbul | Kaçış Merkezi

Kusursuz Kaçış İstanbul

Kusursuz Kaçış İstanbul

Kusursuz Kaçış İstanbul

Adres: Osmanağa Mahallesi, Kuşdili caddesi Karadut sokak, Karadut Apt No: 30 Kat 3 Kadıköy / İstanbul

Oyun Hakkında: Halka 2 filminden esinlenerek ortaya çıkan oyunda ürpertici bi 60 dakika sizi bekliyor. Halka 2 yepyeni bir senaryo ile karşınızda üstelik bu sefer bir önceki konsepten daha da korkutucu bir hikayede yer alacaksınız. Korku türündeki Kusursuz Kaçış oyunu bir çok parkurdan oluşmaktadır. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerle katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Kusursuz Kaçış Oyun Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 150 TL
  • 4 kişi 180 TL
  • 5 kişi 200 TL
  • Gece Seansı İçin Arayınız

Kusursuz Kaçış Kadıköy Korku Evi Videosu

KONUM BİLGİSİ

Harita yardımı ile bulunduğunuz konumu bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Halka 2
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Kurgulanan ilginç senaryoyu 1900’lü yıllarda yaşamaya ne dersiniz? Kadıköy Korku Evi Kusursuz Kaçış oyunu Halka filminden uyarlanarak gerilim, macera ve korku atmosferini sizlere farklı bir dünyada yaratacak ve hissettirecektir. 1 saat boyunca kendi dünyanızın dışında korku ve gizemli bir ev sizi bekliyor. Bu ev içerisinde olan olaylar elbette sizi korkutacaktır ancak çok dikkatli olmalı ve bir an önce kapıları açmalısınız. Takım ile birlikte oynadığınız için başarı oranınız da bir hayli fazla oluyor. Hız, karar ve strateji düşünlerine dikkat ederseniz ekibinizle bu oyunu başarabilirsiniz.

Hiç bilmediğiniz bir evde kapan kısılıyorsunuz ve çıkamamaktasınız. Odalarda ise ilginç olayla olmaktadır. Tek bir hakkınız var o da bu oyunu başarıyla tamamlamak olacaktır. Kurtulmak için ipuçları ve kilitler karşınızda olacak. Bu oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Kadıköy Korku Evi olan Kusursuz Kaçış oyununda yaşadığınız dakikalar film değil gerçek olacak. Tıpkı korku filmlerinde yaşanan olayları birebir olarak bu evde yaşayacak ve filmin kahramanı olabileceksiniz. Yapmanız gereken ekibinizle başarılı bir takım oyunu sergilemek ve korkuyu hissederek soğukkanlı olabilmek. Oyun bir çok parkurlardan oluşuyor. Gerilim ve korku temasıyla etkileyici anlarla karşılaşmanıza neden olacak. Halka 2, Kusursuz Kaçış oyununun yepyeni bir konsepti olarak hizmet vermektedir. Bu konseptte bir öncekinden çok daha eğlenceli anlar yaşayacaksınız.

Kadıköy korku evi Kusursuz Kaçış oyununa katılmak ve rezervasyon yaptırmak için web sitesi ya da telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Ev sizi bunaltabilir bu yüzden bir an önce çıkmanız gerekiyor. Eğer sağlık probleminiz varsa bu oyundaki korku içeriği nedeniyle çeşitli sorunlar yaşamanız nedeniyle oyuna alınmayabilirsiniz. Oyun için ayrıca online rezervasyon yapmak isterseniz formu doldurmanız halinde anında size geri dönüş yapılacaktır.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş