Küp Bornova Korku Evi | Kaçış Merkezi

Küp Bornova Korku Evi

Küp Bornova Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Kazımdirik Mahallesi 169. Sokak No:16 Küçük Park Bornova / İzmir

Oyun Hakkında: Oyun 150 metrekare içerisinde 10 bölümden oluşmaktadır. Oyun için teşvik edici 3 avantaj bulunuyor. Daha erken çıkıp daha az ücret ödemek için zihninizi etkili kullanmalı ve takım oyununu başarıyla sağlamalısınız. Bir anda kendinizi Devvil’in korku dolu macerası içerisinde bulacaksınız. Devvil’in bir katil olduğunu sakın unutmayın. Oyuna 2-10 kişilik ekipleriniz ile katılabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde Go Pro ile 4K video kaydı da yapılmaktadır.

Telefon0539 865 7303

Cube Bornova korku evi oyunu İzmir fiyatları:

Oyun detaylarına geçmeden önce Küp Bornova korku evi için hazırlanmış olan Trailer Videosunu İzlemek İster Miydiniz?

Mekanı bulmakta Google Maps haritasını kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Cube Fear House
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korku konseptli evden kaçış oyunları tüm dünyada yayılmaya devam ettiği gibi ülkemizde de giderek popüler bir eğlence türü olmaya başladı. İzmir’de bulunan Küp Bornova korku evi oldukça heyecanlı dakikalar yaratarak sizlere korku dolu bir eğlence sunuyor. Evden kaçış oyunu oynayarak hem özgüveninizi artırabilirsiniz hem de ekip arkadaşlarınız arasındaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Heyecan fırtınasına dahil olmak isterseniz Küp evden kaçış oyunu Küçük Park Bornova’da hizmetinizde. Bu oyuna 2-10 kişilik tüm ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun diğer evden kaçış oyunlarından farklı olarak erken çıkan ekiplere özel indirim imkanı sunuyor. 3 adet oyun paketi bulunuyor. Hızlı pakette 45 dakika içerisinde oyundan çıkmanız halinde %50 indirim fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Kaçış paketinde ise 60 dakika içerisinde oyundan çıkarsanız %25 indirim hakkını kazanmış oluyorsunuz. Eğer 60 dakikanın sonunda kaçamazsanız indirimden yararlanamıyorsunuz.

Korku ve gerilim senaryosu ile heyecanlı anlar yaşatmayı hedefleyen Küp Bornova korku evi 150 metrekare alan içerisinde 10 bölümden oluşmaktadır. Her bölümü dikkatlice oynayıp geçmeniz gerekiyor. Ekibinizi kurup cesaretinizi toplamanız gerekiyor. Oyun hikayesinde geçmiş yıllarda evde yaşayan bir kız çocuğu olan Amelia’nın mezarını buluyorsunuz. Ancak mezarı bulmaya çalışırken Amelia’yı öldüren vahşet dolu amcası Devvil sizin peşinizde olacak. Devvil’in korku dolu maceralarına tutulmadan bu oyunu bir an önce bitirmelisiniz. Evden kaçış oyunu oynayarak soğukkanlılığınızı başarılı bir şekilde korursanız oyundan hem zevk alacak hem de bölümleri çabuk bir şekilde bitireceksiniz. Küp bornova korku evi 0’dan 5’e kadar 6 seviyede korku seçeneği.

Bornova korku evi olan Küp Evden kaçış oyunu için rezervasyon yaptırmak isterseniz eğer yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasını arayarak ekibe ulaşmanız gerekiyor. Ardından size en uygun saatleri ekibe sorarak randevu saatinizi belirleyebilirsiniz. Oyun için gerekli bazı kurallara da dikkat etmelisiniz.  Cube Fear House’da Gopro Hero4 Black Adventure ile 4K Kalitesinde video çekilmektedir.

Rezervasyondan 10 dakika önce oyun alanında olmanız gerekir.
Fiziksel güç kullanarak hiç bir şeyi çözemezsiniz. Her şey gözünüzün önündedir zeka ve dikkat yeterli olacaktır.
Oyun için yaş sınırı 14’dür. 14 yaşından küçükler ancak ebeveynleriyle birlikte oyuna katılabilirler.
Oyun Küçükpark meydanda başlar. Takımların ilk görev evi bulmaktır.
Oyun için ekipler minimum 2, maksimum 10 kişiden oluşur.
Heyecan gerilim ve adrenalin ile tetiklenecek rahatsızlıkları olanlar oyuna katılmamalıdırlar.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş