Kripto Antep Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kripto Antep Korku Evi

Kripto Antep Korku Evi

Kripto Antep Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Karataş Mahallesi 400. Caddesi 2/G 27470 Şahinbey/Gaziantep

Oyun Hakkında: Katil bir ressamın evinden kaçmak için 60 dakikanız var. Rus asıllı seri katil onun evinde olduğunuzu öğrenmemesi için çok dikkatli olmalısınız. Süreniz 60 dakika ve evdeki gizemi çözmeden çıkamayacaksınız. Elektronik ve farklı mekanizmaların bulunduğu bu evde olağanüstü olaylar yaşanıyor. Katılmak için en az 2 en fazla 6 kişilik ekipler kurmalısınız. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Kripto Antep Korku Evi Fiyatları :

  • 2 Kişi 80 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 

Kripto Antep Korku Evi’ne ait tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz!

KONUM BİLGİSİ

Kripto Antep Korku Evi oyununu haritada bulabilirsiniz

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Katil Ressam
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Gaziantep’de hizmet veren korku evi Kripto 60 dakikalık farklı bir etkinliği ayağınıza kadar getiriyor. “Korku evi nedir?” diye merak ediyorsanız size hemen bu konuda bilgi verelim. Korku evleri tıpkı korku filmlerinde olayların gerçekleştiği evler gibi bir eve girerek gerçekten o korku dolayları yaşadığınız bir aktivite türüdür. Evden kaçış oyunu konseptiyle hazırlanan bu mekanlarda ürpertici bir eve giriyorsunuz ve ekiplerinizle kaçıyorsunuz. Antep korku evi Kripto’da da aynı şekilde dizayn edilmiş bir eve gireceksiniz ve 60 dakikalık maceranız başlayacak. Bu macerada sizleri o kadar korkutucu olaylar bekliyor ki asla bu anları unutamayacak bu yaşadıklarınızı film mi gerçek mi çözemeyeceksiniz. Bu oyun için yaş sınırı 15 olarak belirlenmiştir.

Antep korku evi

Antep korku evi

En az 2 en fazla 6 kişilik arkadaş ekiplerinizle, sevdiklerinizle ve ailenizle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyunun amacı sizi korkuyla sınarken aynı zamanda ne kadar soğukkanlı olabileceğinizi görmek. Bu oyunda gerçekten ciddi bir sabır ve sakinlik gerekiyor. Korku anlarını yaşarken bazen çığlıklar atacak bazen ise tüm gücünüzle bulunduğunuz yerden kaçmaya çalışacaksınız. Antep korku evi olarak hizmet veren Kripto oyunu Antep’in Şahinbey ilçesinde sizlere hizmet vermektedir. Katil Ressam isimli hikayede sizleri daha önce hiç görmediğiniz ve gerçekçi olan bir kurgu bekliyor. Tamamen elektronik mekanizmalarla kurulu bu ortamda her an her şeyle karşılaşabilirsiniz. Rus asıllı bir seri katil olan katil ressamın evinden kaçmanız gerekiyor. Ressam eve gelmeden buradan ayrılamazsanız onun kurbanı olabilirsiniz. Bu mekanda çok farklı mekanizmalarla karşılaşacaksınız ve adeta evde olanları yaşayacaksınız.

Antep korku evi Kripto için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda sizin için sunduğumuz telefon numarasıyla ekibi arayabilirsiniz. Korku hissini iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu oyunda süreniz 60 dakikadır. Ayrıca “Online Rezervasyon” butonunu da kullanarak rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Korku anlarında olumsuzluk oluşturabilecek epilepsi, klostrofobi gibi hastalıkları bulunan kişilere bu oyunu önermiyoruz.

ok işaretiGaziantep’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş