Korku Zamanı Kartal Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Zamanı Kartal Korku Evi

Korku Zamanı Kartal Korku Evi

Adres: Kordonboyu Mahallesi Hürriyet Caddesi Derya Sokak No:9 Kartal/İstanbul

Oyun Hakkında: Kartal korku evine katılmak için 15 yaşından büyük olmanız gerekiyor. En az 2 en fazla 7 kişilik grup halinde korku dolu 2 katlı bu evde bir saat geçireceksiniz.  1800’lü yıllarda yaşanmış sırlarla dolu bir olayın içinde olacaksınız.

Telefon:

Korku Zamanı Kartal Korku Evi Fiyatları :

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL

 Korku Zamanı Kartal Korku Evi’ne ait tanıtım videosu bulunmuyor.

Oyunun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz evden kaçış oyunu videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun adresi için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Korku Zamanı
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Yepyeni bir aktivite türü olan korku evleri evden kaçış oyunlarının bir türü olarak hizmet vermektedir. Korku evlerinde amaç özel olarak dizayn edilmiş eve ekiplerinizle girerek korku dolu bir macera yaşamak. Tıpkı korku filmlerinde olayların yaşandığı evlere benzer bir dekorla dizayn edilen bu evlerde kendinizi gerçekçi bir korku deneyimi içinde bulacaksınız. Adrenalin seviyenizin yükseldiği bu oyunda yapmanız gereken sizden istenilen görevleri zamanında yapıp evden 60 dakika içerisinde kaçmak. Kartal korku evi olarak hizmet veren Korku Zamanı oyununa 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Bu oyunda kendinizi gerçekten korku filminin kahramanları arasında hissedeceksiniz ve o filmleri gerçekten yaşayacaksınız.

Kartal korku evi

Kartal korku evi

Farklı ve korkutucu bir hikayeye sahip olan Korku Zamanı Kartal korku evi içerisinde sizi 1800’lü yıllarda yaşanan bir hikayeye götürecek. Hikayede balıkçı bir ailenin oğlunun intikamı işlenmektedir. Babası balıkçılıkla uğraşan çocuğun ürpertici bir hikayesine dahil olacaksınız. Ailesi tarafından kötü işkencelere maruz kalan çocuğun yaşadıkları kulaktan kulağa günümüze kadar gelmiştir. Çocuğa yapılan işkenceler o kadar şiddetliymiş ki çocuğun seslerini çevredeki komşular bile duymakta imiş. Öyle ki bir çok kişi bu sesten dolayı evini terk etmiştir. Günümüze kadar geçen sürede aile hakkında çok çeşitli dedikodular yayılmış ve ailenin ürpertici yanı ortaya çıkmıştır. Şeytani varlıklarında olabileceğini söyleyenler bu evden daha da korkmaya başlar. Fakat bir zaman sonra aile evden taşındığında bu evi kiralamak isteyenler olmuş. Evi kiralayan herkesin evden canlı çıkmaması evin ne kadar da ürpertici olduğunu bir kere daha göstermektedir. Bir öğretmen ise bu evi araştırarak korkutucu bir bilgi verir: ” O çocuk, tüm ailesini dişlerini kullanarak katletti. Ruhu hala o evin duvarlarının arasında, evdekilerle oyun oynuyor. Ele geçirdiklerini oyuncağı yapıyor.. ” Siz ise bu evi kiralamak için gireceksiniz. Ekibiniz bu evi kiralamaya ne kadar cesaretli ve evin sırrını çözebilecek mi göreceğiz!

Kartal korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz eğer üst kısımdaki telefon numarası ile ulaşıp uygun saatleri öğrenebilirsiniz. İsterseniz telefonla rezervasyon yapabilir isterseniz de ” Online Rezervasyon” butonunu kullanarak online olarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonunuz konusunda en kısa sürede size bilgilendirme yapmak için aranacaksınız. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş