Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi

Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi

Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Atatürk Bulvarı Bafra Caddesi No 418 Kalkanca / Samsun (Güzel Sanatlar Fakültesi Karşısı)

Oyun Hakkında: Siccin korku filminden esinlenen bu korku evi ürpertici bir konseptle sizlere eğleneceli bir 60 dakika sunuyor. Var mısınız heyecana ortak olmaya? Bu korku evinde Siccin’i yaşayacaksınız. Bu evden korkmadan çıkmak yok! Samsun Kalkanca’da hizmet veren Korku Seansı Vol2 korku evi 180 metrekare 8 bölümden oluşuyor. Şifreleri çözüp tılsımı bozmaya hazır mısınız ?

Telefon: 0506 126 0009

Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi ve Üstü Kişi Başı 30 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi konsepti hakkında bilgi edinebileceğiniz Testere Film Trailer izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Korku Seansı Vol 2 Samsun Korku Evi haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Korku Seansı Vol.2 – Siccin
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Samsun’daki korku evlerini arıyorsanız Korku Seansı Vol.2 Siccin sizin için iyi bir alternatif olabilir. Oldukça korkutucu bir mekanda eğlenceli anlar yaşatabilecek olan bu oyun sizlere 60 dakikalık unutulmaz bir gerçekçi eğlence sunuyor. Korku evleri hakkında bilgi vermek gerekirse en az 2 kişiyle bir eve giriyorsunuz ve bu evde özel olarak dizayn edilmiş dekorlar bulunuyor. Tıpkı korku filmlerinde yaşanılan olaylar ve mekanlar burada gerçekten karşınıza çıkıyor. Yani Korku Seansı Vol.2 Samsun korku evi mekanında kendinizi gerçekten bir filmin içinde gerçekten bir kahraman gibi hissedebileceksiniz. Aynı zamanda zekanızı kullanıp evdeki şifreleri çözecek hem de evin ürpertici olaylarından kaçmaya çalışacaksınız.

Siccin’in korkulu dünyasına hazır mısınız?  Ürpertici bir macera Samsun korku evi Korku seansı vol.2 Siccin’de sizi bekliyor. 7 Nisan’da hizmete giren bu korku evi muhteşem ve benzersiz konseptiyle korku dolu anlar yaşatacak. Yerli korku filmi Siccin’in senaryosunu bu evde birebir olarak yaşayacaksınız. Dekorlar, figürler, korku anları ve duyabileceğiniz tüm çığlıkları burada. Bu korku filmini gerçekten hissetmek istiyorsanız yaşayarak görmek için hemen rezervasyon yaptırmalısınız.

Kalkanca korku evi Siccin için rezervasyon yapmak isterseniz 0506 126 0009 numarasından arayıp ön rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Ardından sizi tekrar arayıp rezervasyonunuz teyit edilecek ve kaydınız oluşturulacaktır. Diğer alternatif ise Online Rezervasyon seçeneğidir. Üst kısımda bulunan Online Rezervasyon butonunu kullanarak rezervasyonunuzu kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Formu göndermenizin ardından size hemen ulaşılacak ve rezervasyon kaydınız alınacaktır. Samsun korku evi Korku seansı vol.2 oyunu için bazı kurallar var bunların en önemlisi oyuna geç kalmamanız ve en az 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanızdır. Oyun güzel sanatlar fakültesi karşısında yer almaktadır.

ok işaretiSamsun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş