Korku Seansı Samsun Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Seansı Samsun Korku Evi

Korku Seansı Samsun Korku Evi

Korku Seansı Samsun Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Körfez Mah. M. Çavuşoğlu Sok. No:20  Atakum / Samsun

Oyun Hakkında: Yepyeni bir korku seansı ile karşı karşıyayız. 22 oda 340 metrekare alanla korkunç bir maceraya hazır mısınız?  Bu evden çıkabilmeniz için zekanız ve yeteneğiniz kadar cesaretinizin de olması gerekiyor. Cesaretli ekipler aranıyor! En az 2 kişilik bir ekibin varsa haydi durma dayan kapıya! İçeride yaşadıklarınızı asla unutamayacaksınız! Karar ver gününü belirle ve hemen “rezervasyon yap”. Samsun korku evi olan korku seansı ekibinizi bekliyor. 2-14 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.

Korku Seansı Samsun Atakum Evden Kaçış Fiyatları

  • 2-3 Kişi 100 TL
  • 4 Kişi ve Üzeri Kişi Başı 30 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Oyun detaylarına geçmeden önce Korku Seansı Samsun korku evinde yaşanan korkunç bir olayı izlemek ister myidiniz?

KONUM BİLGİSİ

Korku Seansı Samsun korku evinin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Vol.1: Bloody Marry
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Samsun Atakum körfezinde yer alan korku evi Korku Seansı 60 dakikalık bir korku deneyimine sizleri çağırıyor. Dini temalı bir korku macerasına dahil olacağınız bu evde zorlu kilitlerle karşı karşı karşıyasınız. Bu bir ekip oyunudur o nedenle en az 2 kişilik ekibe ihtiyacınız var. Oyun süresince zaman zaman gerilim zaman zaman ise korku dolu anlar yaşayacaksınız bu nedenle dikkatinizi dağıtmamanız gerekiyor. Samsun korku evi için rezervasyon yapmanız gerekiyor.

“Hani biz meleklere “Adem’e secde edin,, demiştik de iblis dışında hepsi secde etmişti. iblis cinlerdendi. Kendi Rabbinin emrine ters düştü. Şimdi siz benim yerime onu ve onun soyunu dostlar mı ediniyorsunuz. Hemde onlar sizin düşmanınız iken zalimler için ne kötü bir takastır bu…”  Korku dolu macera bu cümlelerle başlıyor. Din temalı bu evde korkutucu anlar geçirirken çığlıklar evde yankılanacak. Samsun korku eviKorku Seansı Vol:1 senaryosu Alem-i Zehir korkutucu anları zihninize kazıyacak.

Bu oyun ile ilgili aklınıza takılan soruları web sitemizin iletişim bölümünden, online chat bölümümüzden ya da whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak isterseniz “Online Rezervasyon” butonunu kullanıp bize talebinizi iletebilirsiniz. Samsun korku evi talebinizi iletmenizin ardından sizi arayacak ve rezervasyonunuzu tamamlayacağız. Oyuna en az 5-10 dakika öncesinde gelip hazır bulunmanız gerekiyor. Oyun içerisinde kurallara uymanızı önermekteyiz. Korku evi etkinliğine katılmak için en az 13 yaşında olmalısınız.

ok işaretiSamsun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status