Korku Kapanı İzmir Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Kapanı İzmir Korku Evi

Korku Kapanı İzmir Korku Evi

Korku Kapanı İzmir Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Cumhuriyet Bulvarı No: 353 Alsancak / İzmir ( İkinci Kordon’da Tavacı Recep Usta’ya varmadan 50 mt geride)

Oyun Hakkında: Esrarengiz olaylar ve sesler sizi yalnız bırakmayacak. Bu evden çıkmak için tek yolunuz var. Evdeki gizemi çözüp, bu evden kurtulmaya çalışmalısınız. GİZEMLİ BİR EV Bu gizemi çözebilmek için son bir saat. Bir saat içerisinde korkularınıza yenik düşmeden , aklınızı kullanıp doğru çıkışı bulabilirseniz, bu evden kurtulabileceksiniz. İzmir Alsancak korku evi korku kapanı sizi bekliyor. İki katlı evde üst düzey bir eğlenceyi tadacaksınız. Bu eve 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Korku Kapanı İzmir Korku Evi Fiyatları :

***KAÇIŞ MERKEZİ ÖZEL FİYAT***

***4 KİŞİ VE ÜZERİ KİŞİ BAŞI 25 TL***

  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 7 Kişi 210 TL
  • 8 Kişi 240 TL
  • * KREDİ KARTI GEÇERLİDİR!

online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Korku Kapanı İzmir Korku Evi tanıtım videosu bulunmamaktadır, aşağıda ilginizi çekebilecek bir korku evi videosu bulunuyor.

KONUM BİLGİSİ

Korku Kapanı İzmir Korku Evi  yerini harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

Senaryosu: Korku Kapanı

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Korkularınızla yüzleşmeye hazır mısınız ? 2 katlı korku dolu bir evde kendinizi bulacaksınız. Kendinizi güvende hissedemeyecek kadar korkmaya hazır olun. “O”nun her geçen gün davranışları farklı oluyor, kendini çevresinden soyutlamaya başlamıştı. Her gördüğü kişiye o sanıyordu. Ancak gerçekler onu esir almıştı. Sonunda bu evin sadece bir odasını kiraya vermeye karar verdi. Bu şekilde tamamen soyutlanacaktı dünyadan. Yeni kiracısı ise , her gün aynı saatte çıkan sesleri merak etmiş ve korkularıyla başbaşa kalmıştı.. Siz bu evin yeni kiracısısınız. Taşradan İzmir’e gelen biri kalacak bir ev/ oda ararken ev sahibiyle karşılaşıyor. Odaya yerleşen kiracı, duvarın arkasından gelen garip ses ve ışıkları merak eder ve oraya gider.Bu eve gelen kiracıların başına gelenleri görünce olayı anlar ancak her şey için çok geç olmuş olacak.

Korku dolu bu öykünün kahramanı olmak sizin elinizde 2-8 kişilik ekiplerinizle bu evin gizemini çözmekte başarılı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle çok keyifli bir saat geçirmek, korkarak eğlenmek istiyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Dilerseniz bu evdeki korku seviyesi isteğinize göre ayarlanabilecektir. Hatta isterseniz hiç korku olmadan şifre çözerek bile bu evin gizemiyle tanışabilirsiniz. Alsancak korku evi yeni misafirlerini bekliyor.

Alsancak korku evi rezervasyonu yapmak isterseni Korku Kapanı sizleri bekliyor. Yaş sınırı 14’tür. Oyuna katılmadan önce mutlaka rezervasyon yapmalısınız. Sizin için bu oyunun hazırlanacağı için rezervasyon almadan girememektesiniz. Telefon numarasını kullanarak istediğiniz gün ve saate rezervasyon alabilir, boş seansları sorabilirsiniz. Oyun içerisinde bir şey yemek ya da içmek yasaktır. Ayrıca İzmir korku evi alanında tuvalet bulunmadığı için bu ihtiyacınızı öncesinde ya da sonrasında karşılamanız gerekecek.


ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş