Korku Kapanı Eskişehir Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Kapanı Eskişehir Korku Evi

Korku Kapanı Eskişehir Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: M. Kemal Paşa Mah. Sivrihisar Cad. No:42 – Büyük Otel Yanı – Eskişehir

Oyun Hakkında: Korku kapanı Eskişehir’de korku türünde bir evden kaçış oyunu olarak hizmet veriyor. Evde kapı kolu, asma kilit, eski eşyalar, cep saati, satranç ve çalışma masası gibi ilginç figürler sizlere oyunu tamamlamak için bazı ipuçları sunacaktır. Bu ipuçlarını doğru bir şekilde kullanırsanız oyunu başarabilirsiniz. Unutmayın ki soğukkanlı olmalısınız. 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun süresi 60 dakikadır. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon: 0506 126 0009

Korku Kapanı Eskişehir Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 120 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL
  • 00.30 ve 01.45 Seansı 200 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Korku Kapanı Eskişehir Korku Evi  videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunu bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Korku Kapanı
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kaçış oyunları Türkiye’de yayıldığı gibi Eskişehir’de de aktif olarak oynatılmaya devam ediyor. Korku Kapanı isimli evden kaçış oyunu heyecan ve gizem dolu anları yaşayabileceğiniz bir 60 dakikayı sizlere vadediyor. Sırlarla dolu bir evde mahsur kalacak ve ekibinizle heyecan dolu anlar geçirebileceksiniz. Sonunda ise doğru bir kaçış planı yaparsanız evden başarıyla kaçmış olacak ve kendinizi birer kahraman gibi hissedebileceksiniz.

Takım oyunuyla oynatılan Korku Kapanı Korku Evi  sayesinde takım bilincini ve yönetimini ne derece doğru yapabildiğinizi de gösterebileceksiniz. Ayrıca takım arkadaşlarınızın içerisindeki uyumu da bu oyunla saptayabilirsiniz. Evden kaçış oyunları sizlere kısa sürede görevleri zamanı iyi bir şekilde kullanarak sorunları çözme yeteneğinizin ortaya çıkmasını sağlıyor. Üstelik korku oyunlarında ne kadar soğukkanlı olabileceğinizi de görmenizi sağlamaktadır. Bu oyun süresince çeşitli gizemler sizi bekliyor. Evde kapı kolu, asma kilit, eski eşyalar, cep saati, satranç ve çalışma masası gibi figürler sizlere oyunu tamamlamak için bazı ipuçları sunacaktır. Bu ipuçlarını doğru bir şekilde anlarsanız oyunu başarabilirsiniz.

Eskişehir evden kaçış oyunu olan Korku Kapanı Korku Evi  için rezervasyon yapmak isterseniz web sitesindeki formu doldurarak ekibin sizle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ekibe telefon numaraları ile de anında ulaşabilmektesiniz. Randevu için size uygun günleri belirleyerek ekibinizle oyun mekanına mutlaka erken gelmeniz gerekiyor. En geç 10 dakika öncesinde oyun alanına gelmenizi tavsiye ederiz.

ok işaretiEskişehir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş