Korku İstasyonu Antalya Korku Evi | Kaçış Merkezi

Korku İstasyonu Antalya Korku Evi

Korku İstasyonu Antalya Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Muratpaşa / Antalya

Oyun Hakkında: Korku İstasyonu’nun yepyeni şubesi, Akıl Hastanesi konseptiyle karşımızda! 300 metrekarelik devasa bir korku evi alanında yaşadıklarınızı sizi ürpertirken aklınıza ve hayalinize sığmayan bir macera ile karşılaşacaksınız. Heyecanı korkuyu ve eğlenceyi aynı anda yaşarken unutulmaz bir 60 dakika yaşayacağınıza söz veriyoruz. Bu korku evine en az 2 en fazla 12 kişiyle katılabilirsiniz. Yaş sınırı 18’dir.

Korku İstasyonu Antalya Korku Evi Fiyatları:
  • 2 kişi 100 tl
  • 3 kisi 120 tl
  • 4 kisi 140 tl
  • 5 kisi 150 tl
  • 5+ Kişi Kişi Başı 30 TL
  • Gece Seansı İçin Arayınız
  • Maksimum 12 Kişi

Korku İstasyonu Antalya’ya ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Korku İstasyonu Muratpaşa/ Antalya konumunu harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

Senaryosu: Akıl Hastanesi

Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Antalya’nın ürpertici bir korku evi olan korku istasyonu sizlere akıl hastanesi konseptiyle hizmet veriyor! 60 dakikalık korku mücadelesi verirken tüyleriniz diken diken olacak! 2-12 kişilik ekiplerinizle Antalya korku evi mekanı olan Korku İstasyonu’na katılmak için rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Bu korku evine ekiplerinizle birlikte katılarak muhteşem bir beyin fırtınası yapabileceksiniz. Lanetli bu köy sizin gibi ziyaretçileri bekliyor.

Lier akıl hastanesinde bir gazetecinin Ketty’i kurtarma çabaları. Siz bu Akıl Hastanesi görünümlü korku evinden kaçmak için ne kadar cesaretlisiniz? Bu akıl hastanesinde tahmin ettiğinizden daha fazla korku ve dehşet var! Yılmayın ve hemen bu evin kapılarını aralayın.  Bir takım oyunu olması nedeniyle Antalya korku evi için en az 2 kişi olmalısınız. Muratpaşa’da hizmet veren bu korku evine katılmak için arkadaşlarınızı ikna etmeniz gerekiyor. Başarılı bir ekip kurarsanız bu korku evinin başarılı ekipleri arasında adınızı yazdırabileceksiniz.

Antalya korku evi Korku İstasyonu’na katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekiyor. Yukarıda yer alan telefon numaralarını kullanarak Antalya korku evine rezervasyon yaptırabilirsiniz. Muratpaşa korku evi olarak bilinen Korku İstasyonu 2-10 kişilik arkadaş gruplarınızı ağırlayabilmektedir. Ayrıca dilerseniz daha yoğun korku ya da daha az korkulu olarak bu korku evini deneyebilirsiniz. Rezervasyon yapmanızın ardından korku evi mekanına en az 5-10 dakika öncesinde varmanızı önermekteyiz.

ok işaretiAntalya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş