Maltepe Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Maltepe Korku Evi

Maltepe Korku Evi

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Feyzullah Caddesi Kumru Sokak No:16 Maltepe / İstanbul

Oyun Hakkında: İstanbul Maltepe’de yepyeni bir korku evi sizleri bekliyor. Eğlenceli ürpertici ve korkutucu anları yaşamak istiyorsanız 60 dakikanızı ayırmalısınız. Maltepe korku evi ile ilgili tüm detaylar çok yakında burada olacak!

Telefon:  0544 547 18210533 506 49 95

Maltepe Korku Evi Fiyatları:

  • Çok Yakında!

Maltepe Korku Evi tanıtım videosu bulunmamaktadır. Aşağıda sizin için bir video hazırladık izlemenizi tavsiye ederiz!

Oyunun yerini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Koridor
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Yepyeni bir aktivite yepyeni bir eğlence arayanlar korku ve kaçış evleri ilaç gibi gelecektir. Korku, macera, eğlence ve gerilim bu evde. Siz de eğer daha önce yapmış olduğunuz aktivitelerden sıkıldıysanız size korku evlerini mutlaka öneriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında yer alan korku evleri eğlenceyi ayağınıza kadar getiriyor. Size sadece eğlenmek ve ürpermek kalıyor. Bu eğlenceli aktiviteye katılmadığınız için çok pişman olacaksınız. Maltepe korku evi çok yakında hizmete girecek ve sizlere korku dolu maceralar yaşatacak.

Gerilim müzikleri, ilgi çekici ses efektleri ve ışıklandırmalar bitmedi! Siz bu hikayenin bir parçası olacak bu evi adeta siz yöneteceksiniz. Fakat evde yalnız olmadığınıza söz verebiliriz. 310 metrekarelik alanda 5 farklı bölümden oluşan Maltepe korku evi sadece akıllı ve cesur ekiplerin çıkabileceği bir ev olma özelliğini taşıyor. Ama o asla peşinizden ayrılmayacak! Ona dikkat edin!

Maltepe korku evi ile ilgili detaylı bilgileri çok yakında buradan öğrenebileceksiniz. Bu oyuna rezervasyon yapmak için bizi arayabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:0    Ortalama:0/5]