Korku Durağı Pendik Korku Evi | Kaçış Merkezi

Korku Durağı Pendik Korku Evi

Korku Durağı Pendik Korku Evi

Korku Durağı Pendik Korku Evi

Bu korku evi artık artık vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres :Batı Mh. Akasya Sk. Pk:34890 Pendik/istanbul, 34896 (OSCAR sinemasının 4.katı)

Oyun Hakkında: Lanetli Okul oyun konseptiyle hizmet veren Korku Durağı oyunu 500 metrekare bir mekanda sizlere ürpertici anlar yaşatacak. Oyundan çıktığınızda yaşadığınız hiç bir anı unutamayacaksınız. Odalar arasında dolaşırken korkunç olaylar peşinizi bırakmayacak. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. 60 dakika süreniz var ve en az 16 yaşında olmalısınız.

Telefon:

Pendik Korku Evi Korku Durağı Oyunları Fiyatları: 

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 180 TL

 

Pendik Korku Evi’ne ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye 1: Lanetli Okul
Oyunun Türü: Korku

Korku oyunları heyecan ve gerilimi aynı anda yaşarken eğlenmenin bir diğer yöntemidir. Kaçış oyunu konseptiyle yapılan korku oyunları günümüzde popüler olarak gençler ve oyunseverler Tarafından oynanılıyor. Korku Durağı 2 Farklı Korku oyunu konseptiyle Pendik’te hizmetinizde. Pendik Korku Evi olarak hizmet veren oyun birbirinden ilginç 2 hikayesinde oyuncuları eğlendirmeyi amaçlıyor. Geniş ve etkileyici oyun alanıyla eğlencenin sınırlarını zorlayabileceksiniz.

LANETLİ OKUL ”Dexter’ın Gizemi” Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar” Şimdi korkularınla yüzleşmeye var mısın? Liberal Arts and Science Academy Amerika’nın Austin eyaletinde bir lisedir. Lisenin en sevilen hocası Biyolog Dexter göründüğü gibi olmayan, içinde taşıdığı o vahşi ruhla insanlığı yok ederek dünyayı yönetmen isteyen bir şizofrendi. Yıllardır üzerinde çalıştığı salgın hastalığı yayacak zehri sonunda bulmuştu. İlk kurbanı bir köpekti. Okulun laboratuvarında deneyini gerçekleştirerek karşı konulamaz bir canavar yaratmayı başarmıştı. Her şeyin sıradan gittiği bu okulun tıpkı diğerleri gibi masum 113 No’lu öğrencisi Christopher daha 16 yaşındaydı. O psikopatın emellerini kendi üzerinde gerçekleştireceğinden habersiz, yüzme dersinden çıkan Christopher önce soyunma odasında üzerini değiştirdi. Ders çalışmak için etüt odasına geçen kurbanımız laboratuvardan gelen garip seslere doğru yöneldiğinde onu bekleyen bu son vahşiydi, kanlıydı, acımasızdı ve daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyordu… Eğer insanlığı bu korkunç sondan kurtarmak istiyorsan canavarlarla yüzleş, odaların sırrını çözerek panzehiri bul ve Christopher’ı kurtar. Haydi Dexter bu lanetli okulda sizi bekliyor…

Oyun rezervasyon işlemleri için Web sitesini hizmete girmesinin ardından ziyaret edebilirsiniz ve istemiş olduğunuz gün ve saat seçebilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yapabilmek için iletişim numaralarını da kullanabilirsiniz. Oyuna rezervasyon saatinizden belirli bir süre Öncesinde gelmeniz oyun öncesi direktifleri dinlemeniz için faydalı olacaktır. Ekip oyunu olması nedeniyle takım koordinasyonunu iyi tutmalısınız. 60 dakikalık süre içerisinde başarırsanız kendinizi kahraman gibi hissettiren pozlar verebileceksiniz. 2 Evden kaçış oyunu ile hizmet veren Pendik Korku Evi Korku Durağı sizleri daha önce hiç görmediğiniz bir heyecanın baş kahramanı yapacak.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş