Korku Durağı Pendik Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Korku Durağı Pendik Korku Evi

Korku Durağı Pendik Korku Evi

Korku Durağı Pendik Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres :Batı Mh. Akasya Sk. Pk:34890 Pendik/istanbul, 34896 (OSCAR sinemasının 4.katı)

Oyun Hakkında: Lanetli Okul ve Evdeki Düşman isimli 2 oyun konseptiyle hizmet veren Korku Durağı oyunu 500 metrekare 2 katlı bir mekanda sizlere ürpertici anlar yaştacak. Oyundan çıktığınızda yaşadığınız hiç bir anı unutamayacaksınız. Odalar arasında dolaşırken korkunç olaylar peşinizi bırakmayacak. Oyuna 2-6 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. 60 dakika süreniz var ve en az 16 yaşında olmalısınız.

Telefon: 0506 126 0009

Pendik Korku Evi Korku Durağı Oyunları Fiyatları: 

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3 Kişi 120 TL
  • 4 Kişi 140 TL
  • 5 Kişi 160 TL
  • 6 Kişi 180 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Pendik Korku Evi’ne ait video henüz bulunmuyor. Sizin için seçtiğimiz alternatif bir korku evi videosu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye 1: Evdeki Düşman
Oyunun Türü: Korku

Kullanılan Hikaye 2: Lanetli Okul
Oyunun Türü: Korku

Korku oyunları heyecan ve gerilimi aynı anda yaşarken eğlenmenin bir diğer yöntemidir. Kaçış oyunu konseptiyle yapılan korku oyunları günümüzde popüler olarak gençler ve oyunseverler Tarafından oynanılıyor. Korku Durağı 2 Farklı Korku oyunu konseptiyle Pendik’te hizmetinizde. Pendik Korku Evi olarak hizmet veren oyun birbirinden ilginç 2 hikayesinde oyuncuları eğlendirmeyi amaçlıyor. 500 metre kare 2 katlı oyun alanıyla eğlencenin sınırlarını zorlayabileceksiniz.

EVDEKİ DÜŞMAN ” Tamara’nın Ruhu ” “Acele et. Sen etrafta ahmakça dolaşırken, ben bir düzine adamı öldürdüm” Şimdi beni ruhlar alemine göndermeye cesaretin var mı? Sene 1884… ABD’ nin Kaliforniya eyaletinde bir Silah Fabrikasının varisi olan Frank John’un inşa ettirdiği bu malikâne, 2 katlı bir evdir. Frank ‘in eşi Ellen’nın kocasının ürettiği silahlarla ölen insanların ruhlarının peşini bırakmayacağına dair korkuları vardır. Hatta bu yüzden her gece evin bir başka odasında uyurdu. Tamara ise evin 12 yaşında ki küçük kızıdır. Bir gece salonda silahını temizleyen babasının silahı patlar ve kurşun Tamara’nın kalbine isabet eder. Kızın bembeyaz geceliği kana bulanmış şekilde oracıkta can verir. Baba şoktadır hareket bile edemez, anne çığlıklar içinde salona koşar kızının cansız bedenine sarılarak kocasına haykırır. LANETTTT LANETTT… BU SENİN LANETİN. Ve sonunda Tamara’yı malikanenin bahçesine gömerler, silahı da yatak odasına saklarlar. Ceset bahçede fakat Tamara’nın ruhu hala evdedir. Önce öldürmeye kendi ailesinden başlayan Tamara ruhu huzur bulana dek bu cinayetlerine son vermeyecektir. Küçük büyük yaşlı demeden Evi alan her ailenin sonuda onlar gibi olacak ve bedenleri evin mahzeninde çürüyüp gidecektir.Bu ölümler bu kanlı vahşet artık bir son bulmalıdır. Ellen’nın yıllar önce yatak odasına sakladığı silaha ulaşarak Tamara’nın Bu dünyaya sıkışmış ruhunu ebediyete kavuşturmaya var mısın?

LANETLİ OKUL ” Dexter’ın Gizemi ” Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar” Şimdi korkularınla yüzleşmeye var mısın? Liberal Arts and Science Academy Amerika’nın Austin eyaletinde bir lisedir. Lisenin en sevilen hocası Biyolog Dexter göründüğü gibi olmayan, içinde taşıdığı o vahşi ruhla insanlığı yok ederek dünyayı yönetmen isteyen bir şizofrendi. Yıllardır üzerinde çalıştığı salgın hastalığı yayacak zehri sonunda bulmuştu. İlk kurbanı bir köpekti. Okulun laboratuvarında deneyini gerçekleştirerek karşı konulamaz bir canavar yaratmayı başarmıştı. Her şeyin sıradan gittiği bu okulun tıpkı diğerleri gibi masum 113 No’lu öğrencisi Christopher daha 16 yaşındaydı. O psikopatın emellerini kendi üzerinde gerçekleştireceğinden habersiz, yüzme dersinden çıkan Christopher önce soyunma odasında üzerini değiştirdi. Ders çalışmak için etüt odasına geçen kurbanımız laboratuvardan gelen garip seslere doğru yöneldiğinde onu bekleyen bu son vahşiydi, kanlıydı, acımasızdı ve daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyordu… Eğer insanlığı bu korkunç sondan kurtarmak istiyorsan canavarlarla yüzleş, odaların sırrını çözerek panzehiri bul ve Christopher’ı kurtar. Haydi Dexter bu lanetli okulda sizi bekliyor…

Oyun rezervasyon işlemleri için Web sitesini hizmete girmesinin ardından ziyaret edebilirsiniz ve istemiş olduğunuz gün ve saat seçebilirsiniz. Ayrıca rezervasyon yapabilmek için iletişim numaralarını da kullanabilirsiniz. Oyuna rezervasyon saatinizden belirli bir süre Öncesinde gelmeniz oyun öncesi direktifleri dinlemeniz için faydalı olacaktır. Ekip oyunu olması nedeniyle takım koordinasyonunu iyi tutmalısınız. 60 dakikalık süre içerisinde başarırsanız kendinizi kahraman gibi hissettiren pozlar verebileceksiniz. 2 Evden kaçış oyunu ile hizmet veren Pendik Korku Evi Korku Durağı sizleri daha önce hiç görmediğiniz bir heyecanın baş kahramanı yapacak.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status