Koridor Maltepe Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Koridor Maltepe Korku Evi

Koridor Maltepe Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Feyzullah Caddesi Kumru Sokak No:16 MALTEPE / İSTANBUL

Oyun Hakkında: İçerisinde sürprizler dolu bir korku evine var mısınız? Koridor Maltepe korku evi size daha önce hiç yaşamadığınız bir adrenalini yaşatacak. Bu korku evinde korkularınızla başa çıkmanız hiç de kolay olmayacak. Koridor korku evi çözülmesi güç şifreler ve yoğun korku evini 310 metrekarelik bir alanda sizlere sunuyor. Bu korku evi Maltepe Bağlarbaşı’nda yer almaktadır. Bu korku evine en az 2 en fazla 9 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Ayrıca bu korku evinde yaş sınırı 14’tür.

Telefon: 0506 126 0009

Koridor Maltepe Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 100 TL
  • 3-6 Kişi Başı 45 TL
  • 7+ Kişi Başı 40 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Koridor Maltepe Korku Evi Tanıtımı Bulunmuyor!

Korku evlerinde yaşanan en güzel anları sizin için derledik izlemenizi öneririz.

KONUM BİLGİSİ

Oyunun nerede olduğunu görmek için haritaya bakabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Koridor
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Maltepe’de korku evi var mı? İşte bu sorunuza artık bir cevap var. Koridor Maltepe korku evi karşımızda. Yoğun bir korku macerasını yaşayacağınız doya doya 60 dakika geçireceğiniz korku evi ayağınıza geldi. Koridor korku evinde geniş bir mekanda yoğun ve benzersiz bir korku evi deneyimine sahip olacaksınız. Bir korku evinde nasıl eğlenebiliriz diye soracak olursanız işte size cevap. Korku evine daha girmeden adrenalin ve gerilimi tatmaya başlıyorsunuz. Oyun öncesinde size verilen bilgilerle adeta içeride girmek için cesaret toplayacaksınız. Bu ev korku filmlerindekinden daha da ürpertici bir ambiansa sahip. Maceraya atılmak için 60 dakika ve en az 2 kişilik ekibe ihtiyacınız var.

maltepe korku evi

Maltepe korku evi

310 metrekarelik bir korku alanı 5 yoğun şifre, gerilim ve macera dolu oda sizi bekliyor. İçerisi tıpkı bir labirent gibi ve sizi her saniye farklı bir macera bekliyor. İçeride yalnız olmadığınızı ve sessiz olmanız gerektiğini sakın unutmayın. Yoksa karakterler sizi bu evden çıkmamak için her yolu deneyecektir. Aklınızı kullanın ve Maltepe korku evi Koridor için plan yapmaya başlayın. Zeka ve gerilimin harmanlandığı bu evde tahmin edeceğinizden daha fazlasını bulacaksınız. Unutmayın! Süreniz sadece 60 dakika. Bittiğinde neler olacağını tahmin bile edemeyeceksiniz.

Her odası birbirinden korku macerasıyla dolu bu korku evi için rezervasyon yaptırmak ister misiniz?

Rezervasyon için üst kısımda bulunan telefon numarasını ( 0506 126 0009 ) ‘u hemen arayabilirsiniz. Deneyimli korku evi danışmanlarımız size oyun ile ilgili bilmek istediğiniz tüm bilgileri aktaracak ve rezervasyonunuzu yapmanızda destek olacaktır. Korku evine gitmek istiyorsunuz ama hangi saatler müsait merak ediyorsanız hemen arayın size en yakın seansı ve uygun saatleri bildirelim. Ayrıca telefonla uğraşmak istemeyenler için “Online Rezervasyon” sistemimiz 7/24 aktif. Hemen formu doldurun kısa süre içerisinde sizi arayalım ve rezervasyonunuzu tamamlayalım. Maltepe korku evi için ulaşım olanakları da oldukça kolay. Üst kısımdaki haritadan dilerseniz yol tarifi de alabilirsiniz.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş