Koridoor Korku Evi Talas BigWont | Kaçış Merkezi

Koridoor Korku Evi Talas BigWont

Koridoor Korku Evi Talas BigWont

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR!

Adres: Bigwont Cafe Bowling Eğlence Merkezi, Mevlana mah. 15 Temmuz caddesi No:10/A Talas/Kayseri

Oyun Hakkında: Koridoor Korku Evi Talas şubesiyle geri dönüyor! Muhteşem bir korku macerasına hazır mısınız? Çılgınlarca eğlenecek ve korku dolu bir aktivitede unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Koridoor BigWont korku evi Kayseri Talas’da hizmetinizde! Burası Jason’ın stüdyosu ve bu stüdyoya gelen herkes onun gazabına uğrayacak. Fakat başarılı ekipler bu evden 60 dakika içerisinde kaçabilir. Evdeki son kurbanı kurtarmak zorundasınız!

Koridoor Korku Evi Talas BigWont Fiyatları:

  • 2-5 Kişi 150 TL
  • 6 Kişi 175 TL
  • 7-8 Kişi 200 TL

 Talas Korku Evi Koridoor Tanıtım Videosu. Mutlaka İzleyin!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki konumunu aşağıdan bulabilirsiniz. Ayrıca yol tarifi de alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Jason Mosby
Oyunun Türü: Korku & Macera

Korku evi macerasına katılmaya ne dersiniz? Korku evi eğlenceli ve unutulmaz bir aktivitedir. En az 2 kişilik ekiplerle katılabileceğiniz bu aktivite için 60 dakikanızı ayırmanız gerekiyor. Korku evi kaçış oyunu aktivitesinin bir alt kategorisi olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çok fazla yaygın olarak tercih edilen bu aktivitenin faydaları da say say bitmiyor. Özellikle soğukkanlı olmak isteyenler için sıklıkla tercih ettiği bir aktivitedir. Talas korku evi olan Koridoor’a katılmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Koridoor eğlencenizi tavan yaptıracak bir korku evidir. Talas Kayseri’de hizmet veren bu korku evi konseptiyle sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla muhteşem bir eğlenceye ortak olmanızı sağlayacak. Korkuyu yaşayan bir 60 dakika geçirirken gerçekçi konsepti iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bu ev aslında bir stüdyo. Trafik kazasında ailesini kaybeden Jason, stüdyoya gelen herkesi ailesinin katili zannetmektedir. Psikolojisi bozuk olan bu adamın ne zaman ne yapacağı bilinmez. Stüdyoya kimler girdiyse Jason’ın elinden kurtulamamıştır. Sizin göreviniz son kurbanı kurtarmak. Talas korku evi sizleri bekliyor!

Koridoor için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımdaki “Online Rezervasyon” butonuna basarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Korku evi olan Koridoor ile heyecan ve macerayı 60 dakika içerisine sığdıracaksınız. Oyuna katılmak isterseniz mutlaka oyun saatinden 5-10 dakika öncesinde oyun alanında olmanız yeterli olacaktır. Oyun ekibinden senaryoyu ve ipuçlarını dikkatli dinlemelisiniz. Tamamen zihinsel bir aktivite olan bu oyunda kaçmak için dikkatli olmanız gerekecektir. 15 yaşından küçük olanlar Talas Korku Evi olan Koridoor’a tek başlarına giremezler. Ancak 12-15 yaş arasındaki oyuncular ebeveynleri ve büyükleri ile birlikte bu evden kaçış oyununa katılabilirler.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş