Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu

Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu

Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu

Bu korku evi artık hizmet vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilir veya 0506 126 0009‘dan bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Caddebostan Evden Kaçış Oyunu olan Koridoor‘dan kısa bir video

Rezervasyon ve indirim talebi

TELEFON NUMARASI

Telefon: 0506 126 0009

FİYAT BİLGİSİ

Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu Fiyatları:

  • 2 Kişi 120 TL
  • 3 Kişi 140 TL
  • 4 Kişi 160 TL
  • 5 Kişi 180 TL
  • 6 Kişi 200 TL
  • 01:00 Seansı : 250 TL (2-5 Kişi)

KONUM BİLGİSİ

Adres: Caddebostan Mah. Operatör Cemil Topuzlu Cad. No:137/B Blok Kat:3 Kadıköy-İstanbul

Adres Tarifi: Cadddebostan sahil Migros ve BurgerKing’in tam karşısı

Mekanın adresini bulmak için haritadan faydalanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kriptolog Claire
Oyunun Türü: Korku & Gizem

Yaratıcılık ve gerçekçiliğin ortak noktası olan evden kaçış oyunları her geçen gün daha da kaliteli ve heyecanlı hale gelerek oyun severler ile buluşuyor. Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu İstanbul Anadolu yakasında yer alan ve yepyeni bir konseptle ortaya çıkmış bir kaçış oyunudur. Koridoor kaçış evi 60 dakikalık korkunç ve gerilim dolu senaryosu ile oyuncuları bu eve bağlıyor. Korku türünde olan bu kaçış oyununda çok ilginç bir mekan ve figürler ile karşılaşacaksınız. Aktivite alanındaki aletler sizlere oyunun ne kadar gerçekçi olduğunun da farkında vardırabilecektir.

Caddebostan Evden Kaçış Oyunu

Caddebostan Korku Evi

Koridoor evden kaçış oyunu gerçekçi ve orijinal bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Uzman bir bilimci ve kriptolog olan Claire’nin yaşam öyküsünü bu oyunda öğrenecek ve onun hayatla olan bağını tekrar kurmak için çalışacaksınız. Claire arkadaşının daveti üzerine İstanbul’a yerleşecektir. İstanbul’a çağıran arkadaşı İhsan ile evlendikten sonra huzurlu bir hayat geçirmeyi amaçlayan çiftin başına hiç de istemedikleri şeyler gelir. Artık Claire’nin gerçek ile olan bağı kopmak üzeredir. Son sözü ise “MAFTEAH SHELOMOH” yani Süleyman’ın Anahtarı olacaktır. Siz de ekibinizle bu oyuna katılıp anahtarı ve sırrı çözmeye çalışacaksınız. Caddebostan Evden Kaçış Oyunu olan Koridoor 1 saatlik heyecan ve gerçekçi bir öyküyle sizleri bekliyor.

Rezervasyon yaptırmak isterseniz web sitesinde özel olarak hazırlanmış bir rezervasyon kısmı bulunuyor. Bu kısımdan gerekli bilgileri girerek her gün için rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgilerinden de rezervasyon ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Koridoor Caddebostan Evden Kaçış Oyunu için mekana gelmek isterseniz öncelikle web sitesinde bulunan kurallar kısmını iyi bir şekilde okumanız gerekiyor. Mekana en az 5-10 dakika öncesinde gelmek sizler için faydalı olacaktır. Kaçış Evi oyun ücretleri oyun sonunda nakit olarak alınmaktadır.

 

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş