Konya Korku Evi Rezervasyon Asistanı | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Konya Korku Evi Rezervasyon Asistanı

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz! Konya’daki korku evlerini sizin için takip ediyor ve indirimli fiyatla size en uygun korku evini buluyoruz. Bunun için dilerseniz aşağıdaki listeyi inceleyebilir veya 0506 126 0009‘dan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

korku evi özellikleri

korku-evi-telefon

Konya korku evi rezervasyon asistanı Kaçış Merkezi’ne hoş geldiniz. Burada evden kaçış oyunu hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilir ve korku evine rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bunun için en kısa yol 0506 126 0009 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefonda detaylı bilgileri alabileceğiniz gibi sitemizde de fiyatlar, videolar, Konya korku evi konumu ve daha bir çok ayrıntıyı bulabilirsiniz.

ÖNERİLEN

ÖNERİLEN


Konya Korku Evi Sık Sorulan Sorular

Korku evi nedir, nasıl oynanır; Konya korku evinde amaç size verilen süre içerisinde çevrenizdeki işaretlerden, ipuçlarından yararlanarak şifreleri çözmek ve gizemi ortaya çıkararak evden çıkmaktır. Sanal bir oyun değildir, tamamen gerçek bir mekanda ekipçe oynanır.

Konya korku evi nerede; Kaçış Merkezi olarak size hizmet vereceğimiz Sinan’ın Gizemi Zafer Adese civarında, Şirin Hanım Çeşmesi yanı, Atatürk Müzesi karşısındadır. Ayrıca Konya merkez, Meram, Karatay, Selçuklu’da bir çok evden kaçış oyunu vardır. Konya korku evi Zafer’de sizleri bekliyor!

Rezervasyon öncesi ve sonrası hakkında; Konya korku evine rezervasyon yaptırarak katılabilirsiniz, önceden yerinizi ayırtmalı ve oyun saatinden beş dakika önce oyun alanında olmalısınız.  Bunun için bize ulaşmanız yeterli. Özel bir kıyafet ya da özel bir hazırlık yapmanıza gerek yok. Kaçış oyunu zekaya dayalı ve gizem, macera, aksiyon, polisiye, korku gibi temalarla tamamlanan kişisel gelişim açısından ciddi katkıları olan bir aktivitedir.

Kaçış Merkezi nedir; şuan bulunduğunuz web sitesi, Türkiye’nin her yerinde evden kaçış oyunlarını takip eden ve anlaşmalı olduğu firmalara rezervasyon asistanlığı yapan bir merkezdir. İletişim kanalları canlı destek hattı, mail, rezervasyon asistanı ve çağrı merkezidir. Bu kanallardan Kaçış Merkezi’ne ulaşarak hiç zaman kaybetmeden size en uygun yeri bulabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayıca sitemize özel indirim avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Evden kaçış oyunu ve korku evi alanında oyun evleri bilgilendirmesi yapan internet sitemiz güncel olarak ayın belirli dönemlerinde çekilişler ve etkinlikler ile ücretsiz olarak bu oyun alanında aktif olan ziyaretçilerine oyun hizmeti de sunmaktadır.