Konya Haris'in Korku Evi | Kaçış Merkezi

Konya Haris’in Korku Evi

Konya Haris’in Korku Evi

 Haris’in Korku Evi evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Oyun detaylarına geçmeden önce sizin için seçtiğimiz videoyu izlemek ister misiniz?

TELEFON NUMARASI

Telefon:

FİYAT BİLGİSİ

Haris’in Korku Evi Konya Oyun Fiyatları

  • 2 Kişi 50 TL
  • 3 Kişi 75 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 125 TL
  • 6 Kişi 150 TL (Özel Durumlarda)

WEB SAYFALARI

 

Oyunun sosyal medya hesapları

 

KONUM BİLGİSİ

Adres: Necip Fazıl Mahallesi Aşkan Caddesi No: 17/1, Meramdere, Konya,

Oyunun bulunduğu caddeyi haritada görebilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Haris’in Korku Evi
Oyunun Türü: Korku & Macera

Evden kaçış oyunları büyükşehirlerin yanı sıra Anadolu’daki illerimize de yayılmaya devam ediyor. Bu sıradanlıktan uzak ve heyecanlı aktiviteyi gerçekleştirmek oldukça eğlenceli olacaktır. Haris’in Korku Evi Konya’da hizmet veren korku temalı bir kaçış oyunudur. Bu oyunda kendinizi gerçekçi bir korku hikayesinde bulacaksınız ve korku hissini iliklerinize kadar yaşayabileceksiniz. Haris’in Korku Evi Korku temasının yanı sıra sizleri gerilim ve sürükleyici bir maceraya atacaktır. Bu oyunu ekibinizle oynayacağınız için çok dikkatli ve temkinli olmalısınız.

Haris’in Korku Evi‘nde büyülü Haris’in gizemini çözerek onu evden kaçırmanız gerekiyor. Eğer Haris’in büyüsünü bozup evden kaçıramazsanız korkunun esiri olacaksınız. Oyun başından sonuna doğru korku dozajı artacak bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle ne kadar çabuk tamamlarsanız o kadar az korkmuş olacaksınız. Oyuna iyi bir şekilde odaklanıp, şifreleri ipuçları yardımı ile çözüp bu lanetli evden kaçmalısınız. Kaçmanız için 60 dakikanız var bu süre içerisinde Haris’ten kurtulmanız gerekiyor. 2-6 kişilik ekibinizle bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyun genellikle maksimum 5 kişiyle oynatılabilmektedir ancak özel durumlarda 6 kişilik ekipler de oynayabiliyor.

Rezervasyon işlemleriniz için henüz web siteleri yapım aşamasında olması nedeniyle telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Web sitesi açıldıktan sonra site üzerinden de istediğiniz gün ve saate rezervasyon gerçekleştirebileceksiniz. Oyuna mutlaka 5-10 dakika öncesinde ekipçe gelmenizde fayda var. Eğer ekip oyuna girer ve geç kalan olursa oyuna alınmayacaktır.

ok işaretiKonya’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş