Kocaeli Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi

Kocaeli Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunu

Kaçış Merkezi’ne Hoş Geldiniz! Kocaeli’deki korku evlerini sizin için takip ediyor ve indirimli fiyatla size en uygun korku evini buluyoruz. Bunun için dilerseniz aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli’de bulunan korku evi ve evden kaçış oyunları:

ÖNERİLEN
İzmit Evden Kaçış

İZMİT

KORKU


ÖNERİLEN
izmit korku evi

İZMİT

KORKUKocaeli’de 2 adet oyun listelendi. Detaylar için oyununu seç ve tıkla. Yeni bir oyun eklemek için bizimle iletişime geç. Kocaeli korku evi olarak sizlere Slenderman ve Deep Room korku evlerini tavsiye ediyoruz. Siz de farklı bir aktivite ile keyif dolu bir saat geçirmek isterseniz İzmit’te bulunan evden kaçış oyunlarını deneyebilirsiniz. Size tavsiye ettiğimiz her iki evden kaçış oyunu da korku evi tarzındadır. Kocaeli korku evleri her ne kadar korku teması kullansa da şifreleri ve bulmacalar açısından da oldukça kalitelidir. Bu nedenle İzmit korku evinde sadece cesur olmanız yetmez aynı zamanda zeka sınırlarınızı da zorlamalı ve ekibinizle beraber çıkışa ulaşmalısınız.

İZMİT KORKU EVİ REZERVASYON

Kocaeli (İzmit) korku evinden yer ayırtmak için bizi arayabilir (0506 126 0009) veya yukarıda yer alan İNCELE menüsünden oyunlar hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. İzmit korku evi fiyatları, yeri ve daha bir çok bilgiye detaylarda ulaşabilirsiniz.

ok işaretiAnasayfaya Dön

ok işaretiYa da Paylaş