Klinik Korku Evi İzmit | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Klinik Korku Evi İzmit

Klinik Korku Evi İzmit

Klinik Korku Evi İzmit

korku-evi-telefon

Adres: İzmit çarşı merkezde Hacıoğlu Lahmacun’un karşı binasında.

Oyun Hakkında: İzmit korku evi Klinik’te Tımarhane konsepti kullanılıyor. 2 katlı bu oyunda, korku seviyesi oldukça yüksek bir mekan. Yaş sınırı 15 ve oyuna en az 3 en fazla 9 kişi katılabilirsiniz. Süre toplam 60 dakikadır.  Süreniz dolmadan korku dolu bu evden dışarı çıkmanız gerekiyor.

Telefon: 0506 126 0009

Klinik Korku Evi İzmit Fiyatları:

  • Kişi Başı 30 TL (En az 3, en fazla 9 Kişi)
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Klinik Korku Evi’nden kısa bir video size korku evi hakkında fikir verecektir.

KONUM BİLGİSİ

İzmit Klinik Korku Evi’in haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Tımarhane
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

İzmit çarşıda hizmet veren Klinik korku evi oldukça etkileyici bir senaryoya sahip. Ekibinizle birlikte bir tımarhanede olacaksınız ve çözmeniz gereken bir çok gizemli olayla karşılaşacaksınız. İzmit korku evine katılmak için önce bir ekip kurmalısınız. Ekibiniz en az 3 en fazla 9 kişiden oluşmalıdır. Sonrasında rezervasyon için iletişime geçmelisiniz. Yukarıda yer alan telefon numarasından yerinizi ayırtabilirsiniz.

İzmit korku evi Klinik’e katılmak için mutlaka önceden yer ayırtmalısınız. Rezervasyon yaptırdığınız saatte oyun alanında olmalısınız. Operatörler size gerekli kuralları anlattıkdan sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Daha önce hiç görmediğiniz korkunç bir yerde olacaksınız. Amacınız en kısa sürede buradan çıkmak. Bunu yapmak için çok dikkatli olmalı ve çevrenizdeki ip uçlarından yararlanmalısınız. Çevrenizde gördüğünüz her şeye dikkat edin, onlar sizi dışarıya çıkaracak olan ip uçları olabilir. Bunları yaparken de hızlı hareket etmelisiniz çünkü süreniz sadece bir saat ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Tımarhane konseptli korku evi Klinik sizlere unutulmaz bir eğlence sunuyor. Farklı bir aktivite arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

 

ok işaretiKocaeli’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş