HEMEN ARAMEKAN BUL

Kızıl Tamu Tokat Evden Kaçış Oyunu

Kızıl Tamu Tokat Evden Kaçış Oyunu

Kızıl Tamu Tokat evden kaçış oyunu videosu bulunmuyor.

Kızıl Tamu Tokat evden kaçış oyunu detaylarına geçmeden önce Singapur’da hazırlanmış bir evden kaçış oyunu tanıtımı izlemek ister misiniz?


TELEFON NUMARASI

Telefon:  0 554 287 88 740 545 383 09 600356 212 5 666

FİYAT BİLGİSİ

Kızıl Tamu Tokat Evden Kaçış Fiyatları

  • 2-3 kişi 80 TL
  • 4 kişi 100 TL
  • 5 kişi 120 TL

KONUM BİLGİSİ

Adres: Novada ve DSİ arkası, Hacı Bektaşı Veli Caddesi

Kızıl Tamu korku evinin haritadaki yeri

Tokat’taki diğer evden kaçış oyunları için tıklayınız.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kızıl Tamu
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Samsun ve Konya’nın ardından Tokat’ta da açılan evden kaçış oyunu Kızıl Tamu sizlere heyecan ve gerilimin yanı sıra korku dolu anlar geçirmenizi de sağlayacaktır. Eğlencenin çok farklı bir yönü daha olabildiğini göreceğini evden kaçış oyunlarında ekiplerinizce oynayarak birlikte hareket etme yeteneği de kazanmış olacaksınız. Ayrıca bu oyunlar sayesinde kendinize olan özgüveniniz artarak belirli bir süre içerisinde sizden istenen görevleri yapıp yapamayacağınızı görebileceksiniz. 60 dakika içerisinde korku yüklü bir senaryoda gizemli bir evden kaçış yapmaya çalışacaksınız.

Kızıl Tamu sizlere korku ve gerilim dolu dakikalar geçirmek için Tokat’ta hizmetinizde. Bu eve girerek kendinizi çok başka bir dünyanın içinde bulabileceksiniz. Gerilimin ardından korku dolu bir 60 dakika geçirerek evden kaçmaya çalışacaksınız. Senaryoda kendi halinde yaşayan bir avcı bulunuyor. Avcı karanlık ve korkunç işler yapan bir örgüt tarafından öldürülmek isteniyor. Avcıyı öldürmeyi başaran örgütün ardından ortaya paranormal olaylar çıkıyor. Siz ve ekibiniz bu paranormal olayları ortaya çıkarırken korkunç bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız. 2-5 kişilik ekibinizle başarılı bir takım oyunu yapmanız halinde bu evden kaçabilirsiniz. Evden kaçış oyunu heyecanı ile kendinizi tıpkı bir korku filmindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Bilinmeyene Hazır Mısınız? sloganıyla açılışı yapılacak olan Kızıl Tamu evden kaçış oyunu Tokat’ta Novada Alışveriş Merkezi’nin arka tarafında çok özel bir mekanda hizmet veriyor.  Rezervasyon yapmak için ekibe ait telefon numaralarını tercih edebilirsiniz. Size en uygun gün ve saati seçerek Kızıl Tamu Evden Kaçış Oyununa katılabilirsiniz. Oyuna mutlaka 5-10 dakika gelerek oyun hakkında bilgi almalısınız. Oyuna geç kalmamaya özen gösteriniz çünkü rezervasyon saatinizden itibaren 60 dakikalık süreniz başlayacaktır.

ok işaretiTokat’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Rezervasyon