Kızıl Tamu Tokat Evden Kaçış Oyunu | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kızıl Tamu Tokat Korku Evi

Kızıl Tamu Tokat Korku Evi

Kızıl Tamu Tokat Korku Evi

korku-evi-telefon

Adres: Novada ve DSİ arkası, Hacı Bektaşı Veli Caddesi

Oyun Hakkında: Unkapanı’nda zindan konseptli bir korku evi olan Unkapanı Zindan oyununda arkeolog araştırma ekibi olarak içeri girecek ve içeride bulunan gizemli olayları çözmeye çalışacaksınız. İçeride iblislerin olduğu söylentisi tüm meraklıları harekete geçirir. Siz de içeride neler olduğunu gerçekten bu ürpertici mekanda yaşayacaksınız. Minimum 3 maksimum 12 kişiye kadar bu oyuna katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 18’dir.

Telefon: 0506 126 0009

Kızıl Tamu Tokat Korku Evi Fiyatları

  • 2-3 kişi 75 TL
  • 4 kişi 100 TL
  • 5+ kişi için Kişi Başı 25 TL
  • En Fazla 12 Kişi
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Kızıl Tamu Tokat Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu izlemenizi öneririz.

KONUM BİLGİSİ

Kızıl Tamu korku evinin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kızıl Tamu
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Samsun ve Konya’nın ardından Tokat’ta da açılan korku evi Kızıl Tamu sizlere heyecan ve gerilimin yanı sıra korku dolu anlar geçirmenizi de sağlayacaktır. Eğlencenin çok farklı bir yönü daha olabildiğini göreceğini evden kaçış oyunlarında ekiplerinizce oynayarak birlikte hareket etme yeteneği de kazanmış olacaksınız. Ayrıca bu oyunlar sayesinde kendinize olan özgüveniniz artarak belirli bir süre içerisinde sizden istenen görevleri yapıp yapamayacağınızı görebileceksiniz. 60 dakika içerisinde korku yüklü bir senaryoda gizemli bir evden kaçış yapmaya çalışacaksınız. Tokat korku evi Kızıl Tamu’da çok başka bir heyecana dahil olacaksınız.

Kızıl Tamu sizlere korku ve gerilim dolu dakikalar geçirmek için Tokat’ta hizmetinizde. Bu eve girerek kendinizi çok başka bir dünyanın içinde bulabileceksiniz. Gerilimin ardından korku dolu bir 60 dakika geçirerek evden kaçmaya çalışacaksınız. Senaryoda kendi halinde yaşayan bir avcı bulunuyor. Avcı karanlık ve korkunç işler yapan bir örgüt tarafından öldürülmek isteniyor. Avcıyı öldürmeyi başaran örgütün ardından ortaya paranormal olaylar çıkıyor. Siz ve ekibiniz Tokat korku evi mekanında bu paranormal olayları ortaya çıkarırken korkunç bir maceranın içinde kendinizi bulacaksınız. 2-5 kişilik ekibinizle başarılı bir takım oyunu yapmanız halinde bu evden kaçabilirsiniz. Evden kaçış oyunu heyecanı ile kendinizi tıpkı bir korku filmindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Bilinmeyene Hazır Mısınız? sloganıyla açılışı yapılacak olan Kızıl Tamu evden kaçış oyunu Tokat’ta Novada Alışveriş Merkezi’nin arka tarafında çok özel bir mekanda hizmet veriyor.  Rezervasyon yapmak için ekibe ait telefon numaralarını tercih edebilirsiniz. Size en uygun gün ve saati seçerek Kızıl Tamu Tokat korku evi oyununa katılabilirsiniz. Oyuna mutlaka 5-10 dakika gelerek oyun hakkında bilgi almalısınız. Oyuna geç kalmamaya özen gösteriniz çünkü rezervasyon saatinizden itibaren 60 dakikalık süreniz başlayacaktır.

ok işaretiTokat’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş