Kızıl Tamu Samsun Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kızıl Tamu Samsun Korku Evi

Kızıl Tamu Samsun Korku Evi

Kızıl Tamu Samsun Korku Evi

Adres: Denizevler Mahallesi 217. Sokak No:1 Atakum / Samsun

Oyun Hakkında: Kızıl Tamu’nun efsanevi senaryosu Samsun’da hizmetinizde. Bu oyun için 2-5 kişilik ekiplere ihtiyaç duymaktasınız. Oyun süresi 60 dakikadır. Oyunda korku figürleri içeren ürpertici bölümler sizi bekliyor olacak. Her odada yaşadığınızı unutmakta zorlanacaksınız. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon:

Kızıl Tamu Samsun Atakum Evden Kaçış Fiyatları

En az 3, en fazla 8 kişi

 

 Oyun detaylarına geçmeden önce Kızıl Tamu Samsun Korku Evi tanıtım videosunu izlemek ister miydiniz?

KONUM BİLGİSİ

Kızıl Tamu korku evinin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kızıl Tamu
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Samsun Atakum’da bulunan korku temalı evden kaçış oyunu Kızıl Tamu hakkında iletişim detaylarını yukarıda bulabilirsiniz. Telefon numarasından faydalanarak yerinizi ayırtabilir ve unutulmaz bir macera yaşayabilirsiniz. Bir saat sürecek olan bu aktivite ekip halinde özel olarak tasarlanmış bir evde yaşanmaktadır. Samsun Korku Evi olarak hizmet veren bu oyunda eğlenceli anlar yaşayabileceksiniz.

Hem cesur olmalı, hem zekanızı iyi kullanmalı hem de ekibinizle birlikte takım oyunu çıkarmalısınız. Aksi durumda bir çok sürprizin sizi beklediği bu evden çıkmanız imkansız. Tüm Türkiye’de yayılan korku evleri şimdi de Kızıl Tamu ile Atakum. Oyun ardından dostlarınızla hoşça vakit geçirmenizin anısı olarak fotoğraf çekimi yapabilir ve anılarınızı saklayabilirsiniz. Fotoğraflarınız Samsun Korku Evi Kızıl Tamu sosyal medya hesaplarında görebilirsiniz.

Oyun hakkında aklınıza takılan tüm soruları yorum alanında ya da iletişim kanallarımızı kullanarak sorabilirsiniz. Ayrıca oyundan sonra değerlendirmenizi iletmek üzere sizi buraya tekrar bekliyoruz. Korku evi Kızıl Tamu Samsun Korku Evi için oldukça yeni, özel ve farklı bir etkinlik olarak hafızalarınıza kazınacak bir anı için tasarlandı. Sadece Kızıl Tamu korku evi değil, diğer korku evi alanında ve evden kaçış oyunu alanında hizmet sağlayan oyun evleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

ok işaretiSamsun’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş