Kızıl Tamu Korku Evi Erzurum | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kızıl Tamu Korku Evi Erzurum

Kızıl Tamu Korku Evi Erzurum

Kızıl Tamu Korku Evi Erzurum

korku-evi-telefon

Adres: Yakutiye İş Hanı (Şamata Cafe ve Cafedeyiz’in olduğu işhanı) Erzurum

Oyun Hakkında: Erzurum’un en merkezi konumunda hizmet veren oyun korku türünde Türkiye’de en çok bilinen senaryo ile karşınızda. Kızıl Tamu yepyeni konseptiKanlı Tabut” isimli hikayesiyle esrarengiz bir 60 dakika yaşatacak. 200 metrekare alana kurulu oyun 6 bölümden oluşuyor. Mekanın geniş olması nedeniyle 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 15’tir.

Kızıl Tamu Erzurum Korku Evi Fiyatları:

  • Hafta İçi 17.00’a Kadar Kişi Başı 20 TL
  • Kişi Başı Normal Fiyat 25 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

 Kızıl Tamu Erzurum Korku Evi’nden kısa bir video

KONUM BİLGİSİ

Kızıl Tamu isimli Erzurum’daki evden kaçış oyununu harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kanlı Tabut
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Farklı illerde şubeleri bulunan Kızıl Tamu Erzurum Korku Evi şubesi ile de kalitesini Erzurum’a taşımış oldu. Korku temalı evden kaçış oyunu sevenlerin zevkle oynadığı Kızıl Tamu cesaretinizi ve zekanızı test etmeniz için harika bir fırsat sunuyor.Rezervasyon ve daha fazla bilgi içi yukarıda paylaştığımız telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Erzurum Korku Evi

Erzurum Korku Evi

Kızıl Tamu Erzurum Korku Evi toplam 200 m² kurulu alanda 6 parkurla hizmet vermektedir. “Kanlı Tabut” adlı oyunuyla sizleri bekliyor. Kendinizi adeta korku filminin gerçek kahramanı gibi hissedeceğiniz bu oyunda sizleri 60 dakikalık bir macera tufanı bekliyor. Bu oyun için 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Kızıl Tamu oyunu Erzurum’un en bilindik yeri olan Cumhuriyet Caddesi’ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Cennet Çeşme Sokak’ta yer alıyor. Şamata Cafe’nin bulunduğu iş merkezinde hizmet veren oyun korku türüyle eğlenceli bir takım aktivitesi ile karşımızda. Unutmayın ki korku evi ve evden kaçış oyunları ekipler halinde oynatılan bir takım çalışmasıdır.

Korku evleri hakkında bilmeyenler için bilgi vermek gerekirse; gerçek bir mekanda oynanmaktadır. genellikle +15 yaş sınırı vardır. İçeride çoğu zaman sizi korkutmaya yönelik ani sesler, ışıklar ve maskot olarak tabir edilen kişiler bulunur. Kesinlikle size zarar verecek veya yaralayacak bir durum yoktur. Korku evleri fragmanı veya oyun sırasında çekilmiş görüntü isterseniz video sayfamızı veya Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Erzurum Korku Evi Kızıl Tamu oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon numarasından ekibe ulaşarak rezervasyon yapabilir ya da Teklif Al butonuna tıklayarak online olarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ok işaretiErzurum’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş