Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi

Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi

Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi

Adres:Dumlupınar Mahallesi Pınarbaşı Caddesi NO:3/B İskenderun / Hatay (Pac Meydanı Dürümcü Serdar Usta Yanı)

Oyun Hakkında: Kızıl Tamu efsanesi artık İskenderun’da hizmetinizde. 60 dakikalık benzersiz bir korku macerasına hazır olun. Evde yardım bekleyen biri var onu kurtarabilecek misiniz? 2-7 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyunu başarıyla tamamlayabilirseniz Ücretsiz ATV Doğa Turu kazanabilirsiniz. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi Fiyatları

  • 2 KİŞİ SABİT 70 TL
  • 3 KİŞİ SABİT 80 TL
  • 4 KİŞİ VE ÜZERİ 25 TL
  • En az 2 en fazla 7 kişi katılabilirsiniz.

Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi oyunundan kısa bir video

KONUM BİLGİSİ

Kızıl Tamu İskenderun korku evinin haritadaki yeri

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kızıl Tamu
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kızıl Tamu Korku Evi Tokat, Erzurum, Konya, Samsun, Malatya ve Balıkesir’de şubeleri bulunan ve Türkiye’nin en beğenilen korku evleri arasında yer alan bir mekandır. Bu şehirlerin yanı sıra artık Hatay İskenderun’da hizmete giren korku evi Kızıl Tamu sizlere eğlencenin tanımını yapacak bir 60 dakika sunuyor.

İskenderun Korku EviEvden kaçış oyunları ile ilgili bilgi sahibi değilseniz anasayfamıza dönerek “evden kaçış oyunu nedir” konulu yazımızı okuyabilirsiniz. Kızıl Tamu İskenderun Korku Evi oldukça eğlenceli ve ürpertici bir oyun fırsatı sunuyor. Oyun içerisinde gerileceğiniz, korkacağınız ve eğleneceğiniz bir çok dakika olacak. Amacınız ise size verilen senaryonun kahramanı olup evden başarıyla 60 dakikayı bitirmeden çıkmak. Bu oyunların en önemli yanlarından birisi ise takım oyununu başarıyla yapmanız gerektiğidir. Takımınızla aranızdaki elektriği başarılı bir şekilde tutabilirseniz oyunu hem çabuk bitirebileceksiniz hem de maksimum zevk alabileceksiniz. Heyecan ve gerilim için bu oyuna rezervasyon yapmanız gerekiyor. Başım dönüyor, ne yapacağımı kestiremiyorum. Yapmalıyım, hayattaki tek dayanağım olan karımın ölümüne sebep olan bu olayı çözmeliyim. Fakat tek başıma yapabileceğim bir şey değil. Yardımınıza ihtiyacım var! Yardım etmek için bu eve girin ve kurtulun!

İskenderun Korku Evi Kızıl Tamu hakkında detaylı bilgi almak ve yerinizi ayırtmak için yukarıda paylaştığımız telefon numarasından faydalanabilirsiniz. Oyuna girmeden önce oyun ile ilgili detaylı bilgi almak için de telefon numarasını ve web sitemizin çağrı hatlarını kullanabilirsiniz. Oyun korku türünde olması nedeniyle Klostrofobi ve epilepsi gibi hastalıkları olanlar için önerilmemektedir. Oyun için yaş sınır 16’dır. Evin korku temasını cesaretinizle yenebilirsiniz.

13125007_1601843536800420_1450157477254122191_n

ok işaretiHatay’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş