Kıyamet Korku Evi Kayseri | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kıyamet Korku Evi Kayseri

Kıyamet Korku Evi Kayseri

korku-evi-telefon

Adres: Ahi Evran Mahallesi 410.Sokak Mazakaland Karşısı Kocasinan / Kayseri

Oyun Hakkında: Kıyamet Korku Evi Kayseri “kendi nefsinden, ayak sesinden, vücudunun çıkarttığı seslerden korktun mu hiç? Bu evde korkacaksın !” sloganıyla evden kaçış veya korku evi oyunu sevenleri heyecanlandıracağa benziyor. Yaşanmış bir hikayeden alınan konsepti ile size unutulmaz bir saat geçirtecek. Kıyamet Korku Evinden çıkabilmek için şifreleri çözmeli ve kilitli kapıları açarak evden kaçmalısınız. Oyuna 2-8 kişilik gruplar halinde katılabilirsiniz. Oyunda yaş sınırı +15’tir. 15 yaşından küçükler ebeveynleri ile oyuna katılabilirler.

Telefon: 0506 126 0009

Kıyamet Korku Evi Kayseri Fiyatları :

  • 2 kişi 60 TL
  • 3 kişi 90 TL
  • 4 kişi 110 TL
  • 5 kişi 130 TL
  • 6 kişi ve üzeri için kişi başı 25 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Kıyamet Korku Evi Kayseri videosu


KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Kıyamet

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kıyamet Korku Evi Kayseri yaşanmış gerçek bir hikayeden alınmış konusuyla siz oyun severlere unutulmaz bir 60 dakika geçirtecek. Kıyamet Korku Evi ile gerçek bir mekanda, çeşitli objelerle interaktif olarak çözülen bulmacalar ve şifrelere dayanan, korku ve heyecan veren cisim ve konseptlerle desteklenmiş, adrenalin yaşatmayı amaç edinmiş özgün bir eğlenceli takım oyununa katılacaksınız. Evden kaçmak için evdeki şifreleri çözmeli ve kapıları açarak bu evden kaçmalısın. Oyunda evden kurtulabilmek ve kaçmak için 60 dakikanız olacak. Bu dakikaları boş geçirmemek için hızlı davranmalı ve evden kaçmalısınız. Oyuna katılabilmek için +15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Kıyamet Korku Evi Kayseri ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Kıyamet Korku Evi Kayseri oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Kayseri’de sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş

[Toplam:52    Ortalama:4/5]