Kıyamet Korku Evi Kayseri | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kıyamet Korku Evi Kayseri

Kıyamet Korku Evi Kayseri

Kıyamet Korku Evi Kayseri

korku-evi-telefon

Adres: Ahi Evran Mahallesi 410.Sokak Mazakaland Karşısı Kocasinan / Kayseri

Oyun Hakkında: YENİ KONSEPT: Kıyamet Korku Evi Kayseri kendi nefsinden, ayak sesinden, vücudunun çıkarttığı seslerden korktun mu hiç? Bu evde korkacaksın !” sloganıyla evden kaçış veya korku evi oyunu sevenleri heyecanlandıracağa benziyor. Yaşanmış bir hikayeden alınan konsepti ile size unutulmaz bir saat geçirtecek. Artık Kıyamet Korku Evinde 2 konsept bulunuyor! 1. konseptte gizemli korku evi bulunuyor ve bu ev mezarlarla dolu 7 odadan oluşuyor. 2. konsept ise 4 boyutlu korku filmi ve bu korku filmini sadece izlemiyor adeta yaşıyorsunuz!

Telefon: 0506 126 0009

Kıyamet Korku Evi Kayseri Fiyatları :

  • 2 kişi 75 TL
  • 3 kişi 100 TL
  • 4 kişi 120 TL
  • 5 kişi 150 TL
  • 6 kişi 180 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Kıyamet Korku Evi Kayseri videosu


KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: Kıyamet

Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Kıyamet Korku Evi Kayseri yaşanmış gerçek bir hikayeden alınmış konusuyla siz oyun severlere unutulmaz bir 60 dakika geçirtecek. Kıyamet Korku Evi ile gerçek bir mekanda, çeşitli objelerle interaktif olarak çözülen bulmacalar ve şifrelere dayanan, korku ve heyecan veren cisim ve konseptlerle desteklenmiş, adrenalin yaşatmayı amaç edinmiş özgün bir eğlenceli takım oyununa katılacaksınız. Evden kaçmak için evdeki şifreleri çözmeli ve kapıları açarak bu evden kaçmalısın. Oyunda evden kurtulabilmek ve kaçmak için 60 dakikanız olacak. Bu dakikaları boş geçirmemek için hızlı davranmalı ve evden kaçmalısınız. Oyuna katılabilmek için +15 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Evden Kaçış Oyunu size verilen süre içerisinde evdeki şifleri çözüp kapalı kapıları açarak evden kaçmanızı sağlayan bir eğlence türüdür. Korku evinde yaşadığınız bu duygu fırtınasını hiç bir zaman unutmayacaksınız. Her hücrenizde bu yaşadığınız korkuyu hissedeceksiniz.

Konsept 1: Gizemli korku seviyesini en üst seviyede yaşamanız için mezarlarla dolu bir ev toplamda 7 oda ve 10 oyun bulunuyor! Bu evde süreniz 50 dakika ve bir an önce çıkmanız gerekiyor. İçeride yaşadıklarınızı tahmin bile edemeyeceksiniz.

Konsept 2: Kayseride bir ilk! Korku evinde korku filmi izleyeceksiniz. Bu evde yüksek çözünürlüklü hd görüntü ve kaliteli ses dizaynı ile filmi adeta yaşayacaksınız. Tabii ki filmi sadece izlemekle kalmayacaksınız. Filmi izlerken filmde olan olayları da hissedeceksiniz!

Oyun için rezervasyon yapmak isterseniz üst kısımda bulunan telefon, web ve sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Kıyamet Korku Evi Kayseri ile yaşamadığınız deneyimleri yaşamaya var mısınız?

Kıyamet Korku Evi Kayseri oyununa katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Rezervasyon için telefonla bilgi alabilirsiniz. Evden kaçış oyunu Kayseri’de sizi yeni ve farklı bir maceraya davet ediyor.

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status