Kayseri Korku Evi Rezervasyon Asistanı | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Kayseri Korku Evi Rezervasyon Asistanı

Kayseri Korku Evi Rezervasyon Asistanı

korku-evi-telefon

Sayfamızda Kayseri Korku Evi hakkında bilgiler bulabilir, çağrı merkezi ve canlı destek hatlarımızı kullanarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.


YENİ KONSEPT
talas korku evi

TALAS

KORKU


YENİ KONSEPT
talas korku evi

TALAS

KORKUÖNERİLEN
Talas Korku Evi

TALAS

KORKU


ÖNERİLEN
Kayseri Korku Evi

MEYDAN

KORKU


ÖNERİLEN
alacakaranlik korku evi

MEYDAN

KORKU


ÖNERİLEN
Kayseri korku evi

MAZAKALAND KARŞISI

KORKUÖNERİLEN
Talas Korku Evi

MAZAKALAND

KORKU


ÖNERİLEN
evden kaçış oyunu

YENİ OYUN

YENİ OYUN EKLEKorku evine katılmak için önceden yer ayırtmanız gerekiyor. 0506 126 0009 numaralı telefondan bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kayseri’de farklı bir aktivite arayanları mutlaka korku evine bekliyoruz.

Öncelikle Talas korku evi ve Sahabiye korku evi başta olmak üzere Kayseri’de nerelerde korku evi var sorusuna cevap bulmak için Kayseri Evden Kaçış Oyunu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri korku evi genel bilgiler

Her ne kadar evden kaçış oyunları arasında farklar olsa da genel bir fikir edinmek isteyenler için bazı açıklamalar yapmak istiyoruz. Daha detaylı bilgiler için bizi arayabilir veya ilgili firmanın tanıtım sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Korku evi nedir, nasıl oynanır, ne kadar sürer, fiyatları ne kadardır, önceden rezervasyon yaptırmak gerekir mi, özel kıyafeti var mı, kimler katılabilir, video verilen korku evi var mı gibi onlarca soru aklınıza takılıyor olabilir.

Kayseri korku evi, evden kaçış oyunlarının bir türüdür, bu oyunlar sadece korku değil, macera, gizem, gerilim gibi farklı konseptlerde de olabilir. Korku evi bu konseptlerden sadece bir tanesidir. En fazla eğlence bu mekanlarda olduğundan genelde korku evi olarak anılmaktadır. Gerçek bir ortamda, özel hazırlanmış bir senaryonun içinde ekip arkadaşlarınızla geçireceğiniz bir saatlik bir aktivitedir. Kayseri korku evi fiyatları mekandan mekana fark etse de ortalama kişi başı 25 TL civarındadır. Oyuna gelmeden önce mutlaka önceden yerinizi ayırtmanız gerekir. Evden kaçış oyunu özel bir kıyafet gerektirmez, günlük giysilerinizle katılabilirsiniz. Kayseri korku evleri genelde 15 yaş sınırı vardır, 15 yaşından küçükseniz  mutlaka önceden mekan ile görüşerek teyit almalısınız. Ayrıca kalp hastalığı veya kapalı alan fobisi gibi rahatsızlıklarınız varsa tercih etmemenizi öneririz.

Korku evleri güvenli mi?

Korku evleri tamamen güvenlidir, size zarar verecek hiç bir bölüm yoktur. Operatörler sizi kameralardan sürekli izlemektedir. Zaten oyunda çok ciddi bir fiziksel aktivite yoktur. İçeride karşınıza çıkacak bir çok kısım takım oyunu ve beyin fırtınası gerektiren bölümlerdir. Fiziksel güç kullanmanızı gerektirecek odalar yoktur. Tüm bunlara rağmen korku unsurları içerdiğinden yukarıda belirttiğimiz rahatsızlıklarınız varsa tavsiye etmemekteyiz.

Genel olarak paylaştığımız bu bilgiler dışında aklınıza takılan her türlü soru için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaramız 0506 126 0009.