Kayseri Korku Evi 6. His | Kaçış Merkezi

Kayseri Korku Evi 6. His

Kayseri Korku Evi 6. His

Kayseri Korku Evi 6. His

Adres: Ahi Evran Mahallesi 410.Sokak Mazakaland Karşısı Kocasinan / Kayseri

Oyun Hakkında: 6. His Kayseri Korku evi, mağara girişli bir mekanda yer almaktadır. Harika dekor ve nesnelerle sizi girer girmez içine çekecek olan bu oyun, sizi eğlendirecek bulmacalarla ve korku aktörleriyle doludur. Geniş bir oyun sahasına sahip olan oyun içerisinde, 6 oda ve 1 tünel bulunmaktadır.


Telefon: 0538 265 7650

6. His Kayseri Korku Evi Fiyatları :

  • Kişi Başı 30 TL
  • En az 3, en fazla 9 kişi

6. His Kayseri Korku Evi henüz çok yeni olduğu için videosu yok fakat aynı ekip tarafından hazırlanmış başka bir oyunun videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Mekanı harita ile daha kolay bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Senaryosu: 6. His
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

6. His Kayseri Korku Evi, adrenalin ve eğlence arayan arkadaş grupları için, profesyonel kişiler tarafından hazırlanmıştır. Uzun süredir korku evleri kurup işleten bu ekip, sizin için en son, en yeni ve harika oyunlarını hazırladı!

6. His Kayseri Korku Evine katılabilmek için en az 15 yaşında olmanız gerekmektedir aksi taktirde korku seviyesi düşürülür. Amaç, size verilen 60 dakikalık süre içerisinde soğuk kanlılığınızı koruyarak, arkadaşlarınızla uyum içerisinde bulmacaları çözerek oyunu bitirmek.

Doğum günü ve evlilik teklifi gibi organizasyonların düzenlenebildiği bu korku evinde aynı zamanda siz de oyun yönetebilirsiniz! Ayrıntılı bilgi için sayfanın üst kısmında bulunan telefondan bize ulaşabilirsiniz.