Kayseri Gölge Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kayseri Gölge Korku Evi

Kayseri Gölge Korku Evi

BU KORKU EVİ ARTIK HİZMET VERMEMEKTEDİR.

ALTERNATİF KORKU EVLERİ İÇİN KAYSERİ SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Adres: Serçeönü Mahallesi  38010 Kocasinan/Kayseri

Oyun Hakkında: Kayseri Merkezi’de yepyeni eğlenceli ve korku dolu bir aktiviteye hazır mısınız? Bu eve girmeden önce cesaretinizi ve soğukkanlılığınızı toplamalısınız. İçeride yaşadıklarınızı asla unutamayacağınıza söz veriyoruz. Bu evde ölü ruhlar tekrar hareket geçiyor! En az 2 en fazla 14 kişilik ekiplerinizle Serçeönü mahallesinde yer alan bu korku evinin kapılarını aralayabilirsiniz. Yaş sınırı 14’tür.

Kayseri Gölge Korku Evi Fiyatları:

  • 2 Kişi 60 TL
  • 3 Kişi 90 TL
  • 4 Kişi 100 TL
  • 5 Kişi 130 TL
  • 6 Kişi 155 TL

Kayseri Gölge Korku Evi için tanıtım videosu şimdilik bulunmuyor. Onun yerine korku evi hakkında bilgi alabileceğiniz tanıtım videosu izleyebilirsiniz!

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki konumunu aşağıdan bulabilirsiniz ve dilerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Ölü Ruhlar
Oyunun Türü: Korku & Kaçış

Korku evi son yıllarda en fazla tercih edilen aktivite türleri arasında yerini alıyor. Özellikle yoğun gerilim içeren korku evleri hareketli bir konsepte sahip olması nedeniyle katılan ekiplere daha fazla heyecan sağlıyor. Kayseri‘de hizmete giren Gölge korku evi cesaretinizi toplayarak girebileceğiniz bir korku evidir. Bu evde sürekli aktif olacak ve deyim yerindeyse 1 dakika bile duramayacaksınız. Her saniyesi dolu dolu geçecek olan bu konseptte yaşanılmış bir gerçeği tekrar yaşayacaksınız. Bu korku evine en az 2 en fazla 14 kişiyle katılabilirsiniz. Gölge korku evi müstakil ve 6 dan fazla odası bulunmaktadır.

Kayseri‘de yepyeni bir deneyime hazır olun. Bu evde çok eskiden yatır olduğu iddia ediliyor. Ölü ruhlar evin her tarafını sarmış ve evin ziyaretçilerini rahatsız etmekten zevk alıyorlar. İçeri girdiğinizde çok farklı bir ambiansla karşılaşacaksınız. Burası ne bir korku filmi ne de korku içerikli bir oyun burası Gölge korku evi! İçeride tüm yaşadıklarınız gerçek. Ölü ruhları rahatsız etmeden evin tüm odalarını geçmeniz ve sona ulaşmanız gerekiyor. Yalnızca 60 dakikanız var, ama dikkatli olun ölü ruhları asla kızdırmayın. Eğer onları kızdırırsanız size tahmin edemeyeceğiniz bir korku verecekler. Çok dikkatli ve soğukkanlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Şifreleri çözerken arkanızda olduklarını asla unutmayın.

Korku evlerinin en merak edilen yanı nasıl rezervasyon yapıldığıdır. Her zaman sorulan bir soru “biz gelsek oyuna giremezmiyiz?” şeklinde oluyor. Buna cevabımız maalesef hayır oluyor, çünkü o ev sizin için özel olarak dizayn ediliyor ve kurgulanıyor. Her objenin yeri ekibinize özel olarak konumlandırılıyor ve evin şifrelerinin yeniden düzenlenmesi gerekiyor bu süreç ise kısıtlı bir süre aldığı için ve her ekibe özel 1 saat ayrıldığı için mutlaka rezervasyon yapmanız gerekecek. Kayseri korku evi için rezervasyon yapmak isterseniz yapmanız gereken çok basit. Üst kısımdaki “Online Rezervasyon” butonu sizin için kurtarıcı bir görevi var. Eğer hemen rezervasyon almak hemen gitmek istiyorsanız .

ok işaretiKayseri’ye Dön

ok işaretiYa da Paylaş