Kayıp Çiftler Maltepe Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kayıp Çiftler Maltepe Korku Evi

Kayıp Çiftler Maltepe Korku Evi

Adres:Yalı Mahallesi Küçükyalı Caddesi No: 52 Maltepe/İstanbul

Oyun Hakkında: Birkaç sene önce bu eve giren 4 gençten bir daha hiç haber alınamadı. Senin görevin onlara ne olduğunu bulmak ve bu hikayenin gizemini çözmek. Tek bir şeyi unutma, hiçbir hikaye gerçekten anlatıldığı gibi değildir… Toplam oyun süresi 60 dakikadır, 16 yaş sınırı vardır. Maltepe korku evine katılmak için önceden rezervasyon almış olmanız gerekir. Rezervasyon için aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz. En az 2 en fazla 6 kişi katılabilirsiniz.

Telefon: 0

Kayıp Çiftler Maltepe Korku Evi Fiyatları:

  • 2-3 kişi: kişi başı 60 TL
  • 4+ kişi: kişi başı 50 TL

Kayıp Çiftler Maltepe Korku Evi tanıtım videosunu izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Oyunun nerede olduğunu görmek için haritaya bakabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Kayıp Çiftler
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Dekoru, ışıklandırması ve senaryosu sahne sanatları ve yazarlık alanlarında uzman olan altı kisilik profesyonel bir ekip tarafından hazırlandı. 16 özgün bulmacası yurt dışındaki örnekler baz alınarak oluşturuldu.

Birkaç sene önce bu eve giren 4 gençten bir daha hiç haber alınamadı. Senin görevin onlara ne olduğunu bulmak ve bu hikayenin gizemini çözmek. Tek bir şeyi unutma, hiçbir hikaye gerçekten anlatıldığı gibi değildir…

Maltepe korku evi Kayıp Çiftler en az 2 en fazla 6 kişi katılabileceğiniz bir ekip aktivitesidir. Oyun süresi toplam bir saat ve oyundaki amacınız en erken sürede bu evden kaçmak olacak. Hem cesur hem zeki hem de ekip oyununa yatkın olmalısınız. Korku evinde yaş sınırı 16’dır. İstanbul Anadolu yakası korku evleri arasında en iddialı korku evi olan Kayıp Çiftler Maltepe’de sizleri bekliyor.

Korku evi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz yukarıda yer alan telefon numarasından bizi arayabilirsiniz.

 

ok işareti
İstanbul’a Dön

ok işareti
Ya da Paylaş