Karşıyaka Korku Evi 6.His | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Karşıyaka Korku Evi 6.His

Karşıyaka Korku Evi 6.His

korku-evi-telefon

Adres: Şükran Kurdakul Sok No :1 Kat 3 Daire 4 Karşıyaka Çarşı içi İzmir

Oyun Hakkında: 6.His Karşıyaka Korku Evi en az 2 en fazla 12 kişi katılabileceğiniz bir saatlik bir aktivitedir. Korku ve gerilim seviyesi yüksek olan oyunda yaş sınırı 12’dir. Korku evine katılmak için önceden yerinizi ayırtmanız gerekir. Aşağıdaki telefondan bilgi ve rezervasyon için yardım alabilirsiniz.

Telefon: 0506 126 0009

Karşıyaka Korku Evi 6.His Fiyatları:

  • Gündüz Seansları Kişi Başı 30 TL
  • Gece Seansları Kişi Başı 40 TL
online
Bu bir ön rezervasyondur. Sizi teyit için arayacağız

rezervasyon korku evi

Karşıyaka korku evi 6.His’ten kısa bir video izlemek ister misiniz?

KONUM BİLGİSİ

Karşıyaka korku evinin adresini bulmak harita ile daha kolay olabilir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: 6.His
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Karşıyaka korku evi 6.His farklı bir aktivite arıyorsanız tam size göre. Hem adrenalin hem eğlence bu oyunda. Yapmanız gereken en az 2 en fazla 12 kişi olacak şekilde bir ekip kurmak. Ekibinizle rezervasyon saatinden 5 dakika önce oyun alanında olmalısınız. Operatörler size kuralları aktardıktan sonra daha önce hiç görmediğiniz bir evin içerisine gireceksiniz.

Karanlık, sırlalar dolu bu evde korku ve gerilimi fazlasıyla hissedeceksiniz. Bir saat süreniz var. Karşıyaka korku evinden bu süre dolmadan çıkmanız gerekiyor. Eğer süre dolarsa oyun otomatik olarak biter ve başarısız sayılırsınız. Korku evinde amaç en kısa sürede çıkışa ulaşmaktır. Bunun için de ekibinizle birlikte tam bir takım olmalı, zekanızı kullanmalı ve cesur olmalısınız.

Aklınıza takılan tüm sorular için telefonla arayabilir, iletişim sayfamızı kullanabilir veya yorum gönderebilirsiniz. Ayrıca oyundan sonra Karşıyaka korku evi 6.His’i değerlendirmek için sayfamızı tekrar ziyaret edebilirsiniz.

ok işaretiİzmir’e Dön

ok işaretiYa da Paylaş