Karantina Yalova Korku Evi | Kaçış Merkezi
HEMEN ARAHIZLI LİSTE

Karantina Yalova Korku Evi

Karantina Yalova Korku Evi

Karantina Yalova Korku Evi

 

Adres: Gazipaşa Cad.Dündar Kardeşler Apt. No:32 Sahil – Merkez/YALOVA

Oyun Hakkında: Olağanüstü suçlar üstüne kurulan Hohenasperg hapishanesi, dünya üzerinde bulunan en tehlikeli suçlulara ev sahipliği yapmıştır. Bu suçlular ile ilgili gizemi çözmek de sizin ve ekibinizin görevi. 4-8 kişilik ekiplerinizle 60 dakikalık korku dolu bir serüveni burada yaşayacaksınız. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Karantina Yalova Korku Evi Fiyatları:

  • 21.00’dan Önce 150 TL
  • 21.00’dan Sonra 200 TL
  • Maksimum 8 Kişi

 

 

  Karantina Yalova Korku Evi için hazırlanmış tanıtım videosunu mutlaka izleyiniz!

KONUM BİLGİSİ

Karantina Yalova Korku Evi konumunu haritadan yararlanarak bulabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Karantina
Oyunun Türü: Gerilim & Korku

Karantina Yalova Korku Evi  korku ve gerilim türündeki oyunuyla Yalova’da hizmetinizde. En az 4 en fazla 8 kişilik ekiplerinizle Karantina’ya girebilirsiniz. 16 yaş ve üstü gruplar bu oyuna katılabilir. Oyun içerisinde herhangi bir kayıt cihazı ile kayıt almanız yasaktır. Oyun içerisinde herhangi fiziksel bir güç kullanımı gerekmektedir. Tamamen zihninizle bu evden kaçabileceksiniz. 60 dakikalık süre içerisinde mutlaka kaçmanız gerekmektedir. Aksi halde korkunun esiri olabilirsiniz. Sizi 1956 yılına götürecek olan bu korku evi eğlenceli ve ürpertici senaryosuyla sizleri oyuna bağımlı hale getirecek.

Yalova Korku Evi Senaryosu oldukça ilgi çekici bir hikayeden alınmış:

Karantina’da 1956 yılında olağanüstü suçlar üstüne kurulan Hohenasperg hapishanesi, dünya üzerinde bulunan en tehlikeli suçlulara ev sahipliği yapmıştır. Gardiyanların mahkumlara karşı tutumu git gide sertleşmesi sonucu,mahkumlar arasında gruplaşmalar başlamıştır. Mahkumlara adeta cehennemi yaşatan Hamlett Silvester’ı, baş düşmanı Freddie Fonso’yu öldürme isteği gözünü kör etmiştir.Dixon Schneider ve Adalwin Neff’in öncülük ettiği bir grup mahkum isyanı başlatmıştır.Tüm gardiyanlar ve suçluların büyük bir bölümü ölmüştür. Kalan suçlular ise kaçmıştır. Fakat bu kullanılamaz halde ki hapishaneyi, evi olarak gören Freddie Fonso, Dixon Schneider ve Adalwin Neff burayı terketmemiştir. Gün geçtikçe ruh sağlığı bozulan bu üçlü,kendilerine zarar vermeye başlamış ve kimseye yüzlerini göstermemeyi kural saymışlardır. Şimdiye dek onların yüzünü görebilen olmamıştır. Hala onların yüzünü görmek istiyorsanız; Karantina’nın kapısı aralansın…

Karantina Yalova Korku Evi oyunu için rezervasyon yapmak isterseniz telefon numaraları veya web siteleri aracılığı ile oyun ekibine ulaşabilirsiniz. Oyun ile ilgili tüm detaylı bilgileri yukarıda iletişim kısmında vermiş olduğumuz numaraları arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyun için size en uygun seansı seçebilirsiniz.

ok işaretiYalova’ya Dön

ok işaretiYa da Paylaş


DMCA.com Protection Status