Karanlık Köşk Kadıköy Korku Evi | Kaçış Merkezi

Karanlık Köşk Kadıköy Korku Evi

Karanlık Köşk Kadıköy Korku Evi

Karanlık Köşk Kadıköy Korku Evi

Adres: HasanPaşa Mahallesi Andelip Esat Sokak No 2 Kadıköy – İSTANBUL

Oyun Hakkında: 4 katlı tarihi bir köşkte korkunç anlar yaşayacaksınız. Bu tarihi köşk yıllarca bir çok kişiye kiraya verilmiş fakat kimse uzun süre bu köşkte kalamamış. Siz bu köşkün gizemini çözmek için hazır mısınız? 3-8 kişilik ekiplerinizle kahramanca bir mücadele vereceksiniz. Oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Karanlık Köşk Kadıköy Korku Evi Fiyatları:

  • Kişi Başı 50 TL
  • 3-8 Kişi

Karanlık Köşk Kadıköy Kadıköy Korku Evi Videosu

KONUM BİLGİSİ

Oyun alanını öğrenmek için haritaları kullanabilirsiniz.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Semum
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Karanlık Köşk Kadıköy evden kaçış oyunu korku ve gerilim hikayesiyle karşınızda. Kadıköy’de korku evi olarak hizmet veren Karanlık Köşk gerçekçi hikayesiyle sizlere bambaşka bir 60 dakika yaşatacak. Kendinizi farklı bir dünyada hissedebileceğiniz Karanlık Köşk evden kaçış oyunu 4 katlı tarihi bir köşkte hizmet veriyor. 3-8 kişilik ekibinizi kurup bu oyunun heyecanına katılabilirsiniz. Korku ve eğlenceyi aynı anda yaşayabileceğiniz bu oyunda kendinizi adeta bir korku filmindeymiş gibi hissedebilecek ve bu filmin kahramanı olabileceksiniz. Görevleri başarıyla tamamlarsanız kahraman olup bu evden kaçabilirsiniz.

Karanlık Köşk Kadıköy korku evi senaryosunda oyun ekibi sizleri deneyerek şifreleri çözüp odalardan çıkmanız için çabalamalarınızı incelerken oyuna da müdahale edebilecek. Korku türü olması nedeniyle her kararınızda çok dikkatli olmalısınız. Hasanpaşa’da bulunan kurbağalıdere uzun yıllardır temizlenmemekte ve Kadıköy’ün uc bir köşesinde bulunmaktadır. 1885’li yıllara kadar bu bölgede kimse oturmamıştır. Bölge halkı burası hakkında çok farklı hikayeler anlatmış ve rivayetlere göre birçok kişinin bu bölge ile ilgili mazileri bulunmaktadır. 1885’li yıllarda kurbağalıdere yakınına Hasan Paşa camisi kuruldu. Bu cami merkezi bölgeden biraz daha uzağa kuruldu ve bunun sebebi ise bölgede yaşanan olayları uzaklaştırmaktı. Cami çevresine 30-40 yıl sonra yavaş yavaş insanlar yerleşmeye başladı. Çevrede yaşayanlar etraftan tuhaf sesler geldiğini ve mahallede bulunan birkaç evin kime ait olduğunu bilmediklerini söylemeye başladılar. Cami’nin sağında ve solunda toplam 6 tane tarihi yapıt bulunuyor bunların bir kaçı restore edilip farklı iş dallarına verilmiş olsa da Andelip Esat sokağında bulunanlardan birisi yıkılmış ve kime ait olduğu bilinmeyen bu yapıt şuan birinci derecede tarihi eser sınıfına konulmuştur. Araştırmacılara göre kurulduğu zamandan bugüne kadar seslerin geldiği, kimilerine göre bu bölgede define olduğu söylenmektedir. Bazıları ise burası hakkında, sahibinin orada öldüğünü düşünmektedir. Bu binayla yan yana olan köşkte ise çeşitli kişiler tarafından farklı işler için kiralanmış fakat hiç kimse bu köşkte bir aydan fazla kalamamıştır. Bu köşke ekibinizle adımınızı atmanız gerekiyor. Bu gizemi çözmek sizin elinde. Filmlerde izlemiş olduğunuz gibi hayali değil bu evde gerçeği yaşayacaksınız. Unutmayın bu gizemi tek başınıza çözemezsiniz!

Karanlık Köşk Kadıköy korku evi oyununa rezervasyon yaptırmak için web sitesindeki rezervasyon sistemini kullanabilirsiniz. Oyun rezervasyonlarında mutlaka doğru bilgileri sizden istenildiği biçimde giriniz. Oyuna gelmeden önce oyun kuralları kısmını mutlaka okumanızı öneririz. Korku türünde bir evden kaçış oyunu olması nedeniyle korku anında sorun yaratacak bir rahatsızlığa sahipseniz oyuna izinsiz katılmayınız.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş