Karanlık Çatı Pendik Korku Evi | Kaçış Merkezi

Karanlık Çatı Pendik Korku Evi

Karanlık Çatı Pendik Korku Evi

Bu korku evi artık artık vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Dumlupınar Mahallesi Gözdağı Caddesi Pendik – İstanbul

Oyun Hakkında: Karanlık bir çatı katında esrarengiz olayların yaşandığı bir korku evidir. Bu oyunda ne yaşadığınızı fark etmekte zorlanacaksınız. Oyun anında korku ve gerilim hislerini sonuna kadar yaşayabileceksiniz. 2-5 8 ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. 60 dakika süren bu oyun için yaş sınırı 16’dır.

Telefon:

Karanlık Çatı Pendik Korku Evi Fiyatları:

 

 

Karanlık Çatı Pendik Korku Evi videosu

KONUM BİLGİSİ

Oyunun haritadaki yeri aşağıdaki gibidir.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Karanlık Çatı
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Evden Kaçış Oyunları Ülkemizde 2014 yılından itibaren başlamış olup; 2014 yılının son aylarına doğru popülerleşmiş ve 2015 yılında tam bir zirve yapmış olmasına rağmen; dünyada yıllardır var olan bir eğlence türüdür. Gerçek anlamda ticari amaçla 2008 yılında Kyoto merkezli bir firma tarafından hizmet verilmiş ve uzak doğu ülkelerinde 200.000‘den fazla kez oynatılmıştır. Bir çılgınlık haline gelmiş olan Korku Evi ve Evden Kaçış Oyunları; halen çok sayıda şehirde kapalı ve açık alanlarda oynatılmaktadır ve yaygınlaşmaktadır. Pendik Korku Evi Karanlık Çatı oyunu ise 2-8 kişilik ekiplerinizle oynayabileceğiniz eğlenceli ve ürpertici bir oyundur.

Karanlık Çatı Pendik Korku Evi için rezervasyon yapmak isterseniz şimdilik telefon ile ekibe ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Oyuna gelmeden ekibin sosyal medya hesaplarından oyunla ilgili çekilen fotoğraf ve videolara bakabilirsiniz. Oyuna gelmeden önce ekibinizi toplayarak oyun alanında 5-10 dakika öncesinde olmanız halinde oyun ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Korku evi olması nedeniyle korku durumunda yakalanabilecek hastalıkları olan kişiler bu durumu oyun ekibine bildirmesi gerekmektedir.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş