Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi | Kaçış Merkezi

Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi

Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi

Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi

Bu korku evi artık artık vermemektedir. Açık korku evleri için İstanbul sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Hatboyu Caddesi No 32 / Pendik / Tren İstasyonu Karşısı – İstanbul

Oyun Hakkında: Garvin’in Loyal Kütüphanesinde işlediği kanlı cinayetleri çözmek için sıra sizde. Oyun içerisinde gizemli bir hikayenin kahramanı olacaksınız. Garvin’in azılı bir katil olduğunu sakın unutmayın. Korkuyu iliklerinizde hissetmeden bu evden kaçma şansınız var. 2-5 kişilik ekiplerinizle bu oyuna katılabilirsiniz. Oyun süresi 60 dakikadır. Yaş sınırı 15’tir.

Telefon:

Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi Fiyatları: 

  • 2 kişi 100 TL
  • 3 kişi 120 TL
  • 4 kişi 140 TL
  • 5 kişi 150 TL
  • 6 Kişi 170 TL
  • 7 Kişi 190 TL

 

Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi ve evden kaçış oyunu videosu

KONUM BİLGİSİ

Mekanın adresini bulmak için harita size yardımcı olacaktır.

OYUN HAKKINDA

Kullanılan Hikaye: Garvin
Oyunun Türü: Korku & Gerilim

Pendik’de tam da size göre bir eğlence var. Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi korkunç bir maceraya sizleri bekliyor. 2-7 kişilik ekiplerinizi oluşturup bu eğlenceli ve ürpertici eve adım atmak ister miydiniz? Korkacak ve eğlenecek bir ekibiniz varsa hadi yapın rezervasyonunuzu!

Pendik Korku Evi Kanlı Sorgu’nun korkunç senaryosunu merak ediyor musun? Garvin hayatının ilk senelerinden itibaren zekası ile ailesini ve etrafını oldukça şaşırtıyordu.O her haliyle diğerlerinden farklıydı. Ailesini küçük yaşlarda kaybeden Garvin’i şehrin en büyük kütüphanesinin sahibi olan Kyne evlat edinmişti,onu yetiştiren Kyne’in de ölümü ile beraber birkez daha travma yaşayan Garvin’in soğuk davranışlarına daha çok acayiplikler katarak sosyapat hale getirdi.Artık insanlarla hiç konuşmuyordu,çoğu kez kütüphanedeki odasından dahi hiç çıkmadı. Bu vaziyet onu tanıyanlarında alakasını çekti,çoğu onun bu haliyle alay ediyordu,Garvin ise bütün bunlara hiç bir reaksiyon vermiyordu. Yüzlerce insanla dolup taşan Loyal Kütüphanesi’nde herşey normal görünüyordu ta ki kapılar kapanıp kütüphane suskunluğun kapkara örtüsüne bürünene kadar;Aslında herşey Garvin’in kütüphaneden uzakta olduğu bilinen bir gün başlamıştı, arkalarında çeşitli ipuçları bırakarak sırasıyla gerçekleşen ölümler yaşanıyor, Garvin’in kütüphanede olmadığı her gün vahşice işlenmiş cinayetlerle karşılaşılıyordu; bunların tek sebebi olan Garvin kütüphaneden her çıktığında saklı bir geçitten kütüphanenin önceden hiç bilinmeyen biryerinde gizleniyor, sonrasında kurbanlarını belirlemek için doğru vakiti bekliyordu, böylelikle cinayetlerle olan ilgisini saklı tutmayı muvaffak oluyordu ,sır gibi cinayetler arkasında eziyet görmüş cesetler bırakıyordu. Bu vaziyet beraberinde Loyal Kütüphanesi’nin kapatılmasına sebep oldu. Bütün bunlar yaşanırken şehrin emniyet güçleri nihayetinde cinayetleri Garvin’in işlediğini analiz ettiler. Belki de Garvin bunun böyle olmasını istedi…Fakat cinayetleri işlediği yer hala bulunamadı. O günden sonra Garvin birdaha görülmedi; Garvin’in hala eziyet mahseninde saklandığına inanılıyor.

Oyun rezervasyon işlemleri için web sitesinde bulunan rezervasyon formunu kullanabilirsiniz. Ayrıca telefon numaraları ile ekibe ulaşarak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kanlı Sorgu Pendik Korku Evi için yaş sınırı 15’tir. 12-14 yaşında olup oyuna katılmak isteyenler ise ebeveynleri ile bu oyuna katılabilirler.

ok işaretiİstanbul’a Dön

ok işaretiYa da Paylaş